tvnpix
Do zdarzenia doszło w Emilianowie

Przeszedł przez ogrodzenie i wskoczył do stawu. Nie żyje

Kaliska policja ustala tożsamość mężczyzny, który w niedzielę wieczorem utonął w stawie. W tym czasie w okolicy odbywał się koncert. Zdjęcia z miejscowości Emilianów (Wielkopolskie) otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do policji po godzinie 22.30.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie, który wpadł do stawu podczas imprezy masowej. Zdarzenie to zobaczyli uczestnicy koncertu - poinformował st. kpt. Radosław Marek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Strażacy rozpoczęli swoje działania od przygotowania dostępu do zbiornika wodnego, ponieważ brzeg stawu był ogrodzony. Rozpoczęli poszukiwania. Mężczyznę odnaleziono na dnie stawu.

- Po wyciągnięciu na brzeg, straż sprawdziła funkcję życiowe mężczyzny, po czym przystąpiła do reanimacji. Finalnie mężczyzna został przekazany ratownikom medycznym - dodał oficer.

Przeszedł przez ogrodzenie i wskoczył

Jak poinformowała mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Prasowej w Kaliszu, mężczyzna nie żyje.

- Według świadków mężczyzna sam przeszedł przez ogrodzenie, po czym wskoczył do stawu. Ze zbiornika wodnego wyłowiono zwłoki. Obecnie ustalana jest tożsamość mężczyzny. Przeprowadzana jest sekcja zwłok zmarłego - poinformowała mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz.

Autor: mp/ak

Komentarze (1)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

widzieli jak wskoczył, ale nikt go nawet nie próbował ratować brak słów

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   • Udostępnij komentarz w:
   • Kopiuj
   Pomoc | Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.