tvnpix
Przeciął w poprzek jezdnię, Foto: Dariuszo28n

Przeciął w poprzek jezdnię. Ucieczka przed zderzeniem

Niebezpieczny i niedozwolony manewr na trasie S8 w Warszawie. Auto jadące pasem tranzytowym niespodziewanie zajechało drogę innemu. Jego kierowca przeciął w poprzek jezdnię, by skręcić w zjazd na Targówek. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Pan Dariusz jechał z rodziną w stronę Marek trasą S8. Za mostem Grota-Roweckiego omal nie doszło do zderzenia. Przed samochód kierowany przez żonę Reportera 24 wyjechał inny pojazd.

Przeciął w poprzek jezdnię

Nagranie zostało zarejestrowane w aucie Reportera 24,  jadącym pasem lokalnym. Gdy dojeżdżało do miejsca, w którym pas ten włącza się w tranzytowy, drogę nagle zajechał mu biały samochód. Wyglądało to tak, jakby kierująca nim osoba usiłowała w ostatniej chwili z pasa tranzytowego wcisnąć się na zjazd z trasy S8, dostępny dla jadących jezdnią lokalną.

Biały samochód zawrócił na drodze jednokierunkowej, następnie przeciął w poprzek jezdnię. Żona Reportera 24 w ostatniej chwili odbiła w prawo i uciekła w zjazd. Niewiele brakowało, by doszło do zderzenia. Na nagraniu widać, że chwilę później biały samochód omija rodzinę z prawej strony i jedzie dalej.

"Wyszedł z samochodu i zaczął przepraszać"

- Po tym, jak zajechał mi drogę, wyszedł z samochodu i zaczął przepraszać. Potem pojechał dalej, ale zatrzymał się na pobliskim przystanku autobusowym - relacjonował autor nagrania.

Dodał, że po raz pierwszy przytrafiła mu się taka sytuacja. - Pewnie byśmy w niego uderzyli, gdyby moja żona nie zdążyła wyhamować w porę. Tylko dziecko niepotrzebnie się przestraszyło - dodał Reporter 24.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

Autor: kk Źródło: tvnwarsazwa.pl

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.