tvnpix
Wybierzcie materiał tygodnia!, Foto: Kontakt 24

Ciężarówka w ogniu, monumentalne skały czy pocisk w ogródku? Wybieracie materiał tygodnia!

Jak co tydzień otwieramy głosowanie, w którym zdecydujecie, który z materiałów tego tygodnia otrzyma tytuł najlepszego. Tym razem w szranki staną m. in. pocisk, który przez 70 lat przeleżał w ogródku, podróż z "rześką bryzą" i otwartymi drzwiami tramwaju, pędząca ciężarówka w ogniu, zapierające dech zdjęcia parku Zion, czy bliższe spojrzenie na owady. Czekamy na Wasze głosy!

Kamera internauty uchwyciła moment wypadku. "Ciężarówka wymusiła pierwszeństwo"

Nieuwaga kierowcy ciężarówki była główną przyczyną wypadku, do którego doszło w Małuszynie (woj. dolnośląskie). Kierowca osobówki nie zdążył wyhamować przed włączającym się do ruchu samochodem i został przewieziony do szpitala. Informację i nagranie dostaliśmy na Kontakt 24 od Rafała.

Czytaj więcej

Pocisk w ogródku. "Dziadek widział, jak wleciał tu w styczniu 1945 roku"

"W moim ogródku znaleziono pocisk artyleryjski z 1945 roku" - napisała na Kontakt 24 Magdalena.

Na terenie jednej z sosnowieckich (woj. śląskie) posesji, w ogródku, podczas prac związanych z budową kanalizacji, wykopano pocisk artyleryjski. "Mój dziadek widział, jak wpadł do ogródka w styczniu 1945 roku" - powiedziała Magdalena, autorka zdjęć nadesłanych na Kontakt 24.

Czytaj więcej

"Chłodna bryza o poranku". Tak wygląda podróż tramwajem z uszkodzonymi drzwiami

Tramwaj raczej starej daty, ale klimatyzacja została zapewniona. Właśnie tak wyglądała poranna podróż Reportera 24 jednym z tramwajów w Warszawie. Uszkodzone drzwi za nic nie chciały się zamknąć, stając się tym samym sporą atrakcją dla pasażerów. Nagranie dostaliśmy na Kontakt 24 od Piotra Harwasa, który podkreśla, że chłodna bryza o poranku mimo, że w niebezpiecznych okolicznościach, okazała się zabawnym incydentem.

Czytaj więcej

Naczepa w ogniu, ale kierowca jedzie dalej. "Sceny jak z filmu"

Naczepa ciężarówki przewożącej worki z klejem stanęła w ogniu na trasie S7 w woj. świętokrzyskim. Po wybuchu pożaru pojazd jechał dalej, co zarejestrowali świadkowie. Filmy otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Krętą drogą wśród monumentalnych skał. Reporter 24 w Zion National Park

Sznury samochodów i camperów suną drogą pomiędzy ścianami skał. Tłumy turystów w Parku Narodowym Zion w USA nie powinny nikogo dziwić - malowniczy krajobraz, kilkaset gatunków zwierząt oraz ponad 200 km tras turystycznych zachęcają do odwiedzin. Dotarł tam również Reporter 24 darekny.

Czytaj więcej

Pędził obwodnicą pod prąd. "Jechał prosto na mnie"

Policja szuka kierowcy, który jechał pod prąd obwodnicą Tarnowa (woj. małopolskie). Niebezpieczną sytuację zarejestrował pan Łukasz, a nagranie wysłał policji. - Mógł zabić niewinnych ludzi - skomentował zachowanie kierowcy autor wideo.

Czytaj więcej

Wiosna broni się przed chłodem. Zimna Zośka w ogrodzie

W piątek, 15 maja, jak co roku mamy proste wytłumaczenie na spadek temperatury. To zimna Zośka, która wraz z trzema zimnymi ogrodnikami odwiedziła Polskę na kilka dni. Reporterom 24 nie przeszkodziło to jednak w pokazaniu piękna przyrody i udowodnieniu, że wiosna tak łatwo się nie podda.

Czytaj więcej

Autor: rydz/