tvnpix
Wybieramy materiał tygodnia, Foto: Kontakt 24

Amerykańskie wojska, rącze łanie czy pierwsze bociany? Wybieramy materiał tygodnia

Na Kontakt 24 w każdym tygodniu przesyłacie setki zdjęć i filmów. Jak co tydzień zachęcamy Was do wyboru najlepszych z nich. Który z materiałów powinien otrzymać tytuł materiału tygodnia? Pogrzeb króla Ryszarda, US Army w Polsce, pościg za bosym uciekinierem czy ogromny lotniskowiec w Portsmouth? Czekamy na Wasze głosy!

Pościg za uciekinierem na A4. Biegł bez butów

"Uciekał nie zwracając uwagi na jadące autostradą A4 samochody. Omal nie doszło do tragedii" – zaalarmował redakcję Kontaktu 24 jeden z kierowców. Jak się okazało, eskortowany do zakładu poprawczego młody mężczyzna wykorzystał nieuwagę konwojujących go wychowawców i "dał nogę". W pościg, oprócz policjantów, zaangażowali się również kierowcy.

Czytaj więcej

Król Ryszard III pochowany po 530 latach

W Wielkiej Brytanii odbyły się uroczystości pogrzebowa króla Anglii Ryszarda III. Nagranie z przejazdu konduktu żałobnego w Leicester przesłał nam Reporter 24.

Czytaj więcej

Reporterka 24 podejrzała remont na Zamku Książ

Na Zamku Książ (woj. dolnośląskie) trwają prace remontowe. Przyglądała się im Reporterka 24 o nicku Mkrawczyk, która zaobserwowała, że poza remontem dachu przebudowywane jest przedzamcze, brukowane są drogi i alejki parkowe. "Gdy wybrałam się do Książa, oniemiałam" - napisała na Kontakt 24 internautka zamieszczając fotorelację z dolnośląskiego zamku.

Czytaj więcej

30 łań przebiegło przed autem

Kierowcy w czasie jazdy muszą uważać na zwierzęta. Przekonał się o tym Reporter 24, przed którego samochodem przebiegło ponad 30 łań. - Pierwszy raz w życiu widziałem coś takiego - mówi Paweł.

Czytaj więcej

Amerykański "Rajd Dragonów" przemierza Polskę

Amerykański konwój wojskowy pokonuje kolejne kilometry po polskich drogach. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się opancerzone pojazdy US Army, od razu pojawiają się mieszkańcy. W środę "Rajd Dragonów" dotarł do Rzeszowa. Zdjęcia i filmy z przejazdu amerykańskich wojsk otrzymujemy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Gigantyczny lotniskowiec robi wrażenie

Do Wielkiej Brytanii przybył amerykański lotniskowiec USS Theodore Roosevelt. Obecność ogromnego okrętu nie umknęła uwadze Reportera 24, który przesłał nam zdjęcia i film.

Czytaj więcej

Nieplanowany postój US Army. Zaciekawiony kierowca uderzył w wojskowy wóz

Niemiła niespodzianka napotkała przemierzających Polskę amerykańskich żołnierzy. Na obwodnicy Lublina w jeden z pojazdów konwoju US Army wjechała osobówka. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej

Wiosna rozpoczęła się na dobre. Bociany wróciły do Polski

Najlepszym dowodem na to, że mamy wiosnę jest widok pierwszych bocianów. Przekonują się o tym Reporterzy 24, który przesłali nam zdjęcia boćków napotkanych w miejscowościach Micigózd (woj. świętokrzyskie) i Czachów (woj. zachodniopomorskie).

Czytaj więcej

 

Czekamy na Wasze głosy! W poprzednich tygodniach wybraliście m.in. Zdjęcia sprzed Muzeum Bardo, Bobry pozujące do zdjęć nad Wisłą i fokę plażowiczkę, która podbiła Wasze serca!

Autor: rydz/aw