tvnpix
Po zderzeniu tramwaje wypadły z szyn, Warszawa, Foto: kossak_ssk, Kontakt 24
Aktualizacja:

Po zderzeniu tramwaje wypadły z szyn

Do groźnego zdarzenia doszło w stołecznych Alejach Jerozolimskich. Zderzyły się tam dwa tramwaje. Oba się wykoleiły. Nie ma poszkodowanych. Materiał otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do poważnego zderzenia tramwajów doszło w alejach Jerozolimskich, przy przystanku plac Starynkiewicza.

Czytaj więcej na tvnwarszawa.pl

Na miejscu był Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Na placu Starynkiewicza zderzyły się dwa tramwaje. Oba się wykoleiły. Jeden wjechał na jezdnię. Zablokowane są dwa pasy Alei Jerozolimskich w kierunku centrum. Zablokowany jest przejazd przez skrzyżowanie na placu Starynkiewicza z ulicą Żelazną. Na miejscu jest kilka karetek pogotowia. Ze względu na to, że było to mocne uderzenie, pasażerowie byli badani w karetkach. Na szczęście nikt nie zgłaszał poważnych dolegliwości - relacjonował po godzinie 16 reporter.

Policja zgłoszenie o zdarzeniu otrzymała o godzinie 15.33. - Doszło do zderzenia dwóch tramwajów linii 24 i 25. W zdarzeniu nie ma osób rannych. Obydwaj motorniczy byli trzeźwi - przekazał Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

Zderzenie podczas przejazdu przez skrzyżowanie

O zdarzenie stołeczna redakcja zapytała rzecznika Tramwajów Warszawskich. - Do wykolejenia tramwaju linii 24 jadącego w kierunku centrum doszło o godzinie 15.30. Uderzył w niego z niewielką siłą, jadący w kierunku od centrum tramwaj linii 25. Odbyło się to podczas przejazdu przez skrzyżowanie. Na szczęście nikomu nic się nie stało - przekazał rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz.

Utrudnienia były duże. Po godzinie 19 ruch samochodowy został wznowiony.

Autor: mg/gp Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24