tvnpix
Przymrozek na zdjęciach Reporterów 24, Foto: Reporterzy 24

Pierwsze przymrozki na Waszych zdjęciach

Za nami chłodna, a miejscami zimna noc - termometry pokazały nawet -2 stopnie Celsjusza. Były miejsca, gdzie potrzebne były skrobaczki. Szron pojawił się na szybach wielu samochodów Reporterów 24. Ich zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

 

 

Jesień od razu zaskoczyła nas nagłym napływem chłodnych mas powietrza. Aktualnie Polska znajduje się pod wpływem rozległego wyżu Schorse znad Niziny Węgierskiej. Zalega nad nami morskie, chłodne i suche powietrze pochodzenia arktycznego.

Jak podał portal tvnmeteo.pl, w kilku regionach Polski odnotowano  temperaturę poniżej zera, były też miejsca, gdzie temperatura oscylowała w granicach tej wartości.

Potrzebne były skrobaczki do szyb

O godzinie 5.30 w Jeleniej Górze i Kielcach odnotowano -2 stopnie Celsjusza. Mróz zapanował też w Katowicach, Łodzi i Lesku - był tam -1 st. C. Znalazło się też kilka miejsc, w których termometry wskazały 0 st. C, takich jak Zielona Góra, Białystok czy Zakopane.

Na Kontakt 24 przysłaliście nam zdjęcia zaszronionych szyb samochodów. Zebrzydów (Dolnośląskie), Wrocław, Nowa Sól (Lubuskie), Kielce, Lublin - to niejedyne regiony kraju, gdzie o poranku potrzebne były skrobaczki do szyb. Za wszystkie materiały dziękujemy!

Czytaj tez na tvnmeteo.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: dd/map Źródło: tvnmeteo.pl

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.