tvnpix
Nocny pożar samochodów na Muranowie, Foto: Stefan, Kontakt 24

Nocny pożar samochodów na warszawskim Muranowie

Na ulicy Pawiej w Warszawie doszło w czwartek w nocy do pożaru. Straż pożarna podaje, że spaleniu uległy dwa samochody osobowe. Nikt nie został poszkodowany. Nagranie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"O godzinie 0.20 usłyszałem miniwybuch. Okazało się, że na ulicy Pawiej na odcinku 2-4 płonął samochód. Kilka osób wybiegło z okolicznych bloków, aby sprawdzić co się dzieje i spróbować przestawić auta stojące obok. Nie było to możliwe, ponieważ palący się samochód stwarzał zagrożenie. Straż pożarna przyjechała w ciągu około pięciu minut" - przekazał redakcji Kontaktu 24 pan Stefan, autor przesłanego nagrania.

Informację o pożarze potwierdziła straż pożarna.

Doprecyzowała też, że ogień objął w sumie dwa pojazdy. - W jednym samochodzie pożarem objęta była komora silnika oraz wnętrze, a w drugim tył pojazdu. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej. Na płonące samochody podany został jeden prąd gaśniczy. Następnie sprawdzono je kamerą termowizyjną, ale nie wykazała ona kolejnych zarzewi ognia - mówił Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Nie ma informacji o tym, by ktokolwiek został poszkodowany. Akcja strażaków zakończyła się kilka minut po godzinie 1.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

Autor: kk/b Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24