"Zima w maju to lekkie przegięcie". Śnieżne relacje Reporterów 24

Śnieg spadł w miejscowościach Reporterów 24

Pogoda w maju płata figle. Jak informowali nas Reporterzy 24, w województwach: Warmińsko-Mazurskim, Kujawsko-Pomorskim, Mazowieckim, Zachodniopomorskim, Dolnośląskim, Pomorskim i Podlaskim padał śnieg. Od rana na Kontakt 24 otrzymywaliśmy od Was nagrania i zdjęcia. Za nadesłane materiały, serdecznie dziękujemy.

Kontakt24 - Opinia użytownika

Od rana otrzymywaliśmy filmy i zdjęcia od naszych Reporterów 24 z województw: warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, dolnośląskiego a także podlaskiego, gdzie na mieszkańców czekała biała niespodzianka. Śnieg pojawił się także w Warszawie.

"Zima w maju to już lekkie przegięcie" - napisała z Giżycka Reporterka 24 Edyta. Aneeta_a dodała: - Na termometrze 1 stopień Celsjusza.

Rano, jak informował synoptyk TVN Meteo Wojciech Raczyński, śnieg padał w Kętrzynie, a deszcz ze śniegiem - w zachodniopomorskim Resku.

Deszcz ze śniegiem pojawił się też po południu. Najmocniej padało na północy i wschodzie Polski.

W nocy czekają nas przymrozki

Jak podał portal tvnmeteo.pl, arktyczne powietrze, które napływa do naszego kraju, w nocy z wtorku na środę spowoduje mocny spadek temperatury.

Z powodu przymrozków Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dla województw: wielkopolskiego, łódzkiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego.

W podgórskich rejonach województwa małopolskiego i podkarpackiego temperatura może spaść nawet do -7 stopni C.

CZYTAJ NA TVNMETEO.PL

Kontakt24 - Opinia użytownika
Kontakt24 - Opinia użytownika
Kontakt24 - Opinia użytownika
Kontakt24 - Opinia użytownika
Kontakt24 - Opinia użytownika
Kontakt24 - Opinia użytownika