Zderzyli się na górce. Dwie osoby w szpitalu
Opel vectra i mitsubishi colt zderzyły się w Redzie k. Wejherowa (woj. pomorskie). Ranne zostały dwie osoby. Informację i zdjęcia przesłał do redakcji Kontaktu 24 @Dariusz.
Do zderzenia doszło przed godz. 11 na ul. Puckiej, na której znajduje się wzniesienie - nazywane przez lokalnych mieszkańców - "górką rekowską". "Mitsubishi colt wjeżdżał pod górkę, opel vectra pod nią podjeżdżał. Na łuku drogi doszło do zderzenia" - relacjonowała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 asp. Anetta Potrykus, oficer prasowa policji w Wejherowie.
Rzeczniczka powiedziała, że dwie osoby - jeden z pasażerów i jeden z kierowców - trafiły do szpitala. "Wcześniej obaj kierowcy zostali przebadani alkomatem. Nie stwierdzono, by pili alkohol" - powiedziała Potrykus.
Autor: AP//tka
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Dwie osoby zostały zatrzymane podczas finałowego koncertu Festiwalu Warszawa Singera. Ochrona wyprowadziła je z sali po tym, jak oblały muzyków i scenę czerwoną substancją. Policja zapowiada, że sprawie przyjrzy się prokuratura.
Oblały artystę i scenę czerwoną farbą. Incydent podczas festiwalu
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
W piątek w Polsce pojawiały się burze, które miejscami powodowały zniszczenia. Pod Gnieznem zaobserwowano lej kondensacyjny, który mógł dotknąć ziemi. Szkody wiatrowe pojawiły się w mieście. To, jak gwałtowna była pogoda, opisywali mieszkańcy w rozmowie z reporterką TVN24.
"To jest nie do opisania, co się tutaj działo"
Agresywny mężczyzna zaatakował dwie osoby na stacji metra Marymont. Jedną z nich uderzył w twarz, wobec drugiej kierował groźby. Wcześniej miał też uszkodzić żółty telefon alarmowy, znajdujący się na peronie. Został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty.
Niebezpiecznie na autostradzie A4. Z relacji jednego z kierowców wynika, że samochody jadące z dużą prędkością musiały zwalniać i wymijać mężczyznę, który szedł drogą i rozmawiał przez telefon. Informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt24.
Niebezpiecznie na A4. "Spacerował po autostradzie. Przy uchu trzymał telefon"
Policja szuka świadków tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek na drodze ekspresowej S7 w miejscowości Mierzawa (woj. świętokrzyskie). W wyniku zderzenia z koszącym pobocze ciągnikiem służby drogowej zginął kierowca i trzech pasażerów busa.
W wypadku zginęli kierowca i pasażerowie busa. Jest apel policji
Szron pojawił się na samochodach w nocy z soboty na niedzielę. Na Kontakt24 otrzymaliśmy zdjęcia dokumentujące przymrozek na Dolnym Śląsku. To nie jedyne ciekawe zjawisko, jakie przyniosła nam pogoda w ciągu ostatniej doby.