Zderzenie w Szczecinie. Trzy osoby ranne
Trzy osoby zostały ranne w wyniku zderzenia osobowego Renault z samochodem dostawczym. Do wypadku na skrzyżowaniu ulic 26 Kwietnia z Santocką w Szczecinie doszło po godzinie 6 rano. Zdjęcia nadesłał @Krzysiek.
Do zderzenia pojazdów doszło po godzinie 6 rano. Siła zderzenia była tak duża, że jeden z pojazdów dachował. Trzy osoby poszkodowane w wyniku zderzenia przewieziono do szpitala.
Tuż po wypadku ruch na skrzyżowaniu ulic 26 Kwietnia z Santocką w Szczecinie był zablokowany.
"W tej chwili skrzyżowanie jest już udrożnione" - przed godziną 8 poinformował Tomasz Ałanowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.
Autor: ak/jaś
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Pogoda. W czwartek nad Polską przechodziły burze, które niosły opady - nie tylko deszczu, ale także gradu. Ten drugi przyciągnął uwagę zarówno naszych czytelników, jak i obserwatorów groźnych zjawisk. Na Kontakt24 otrzymaliśmy zdjęcia z kilku województw.
Potężne gradobicia w kilku województwach. Zdjęcia i nagrania
W budynku biurowym elektrociepłowni Żerań wybuchł pożar. Ogień pojawił się w piwnicy. Było duże zadymienie.
W środę pasażer autobusu miejskiego zauważył, że kierowca prowadzi z telefonem w ręku. O sytuacji zawiadomił policję. W międzyczasie doszło do awantury i ostrej wymiany zdań. Policja z Ursynowa potwierdziła, że kierującego autobusem ukarano mandatem i punktami karnymi. Prowadzi też postępowanie w sprawie gróźb.
Awantura w autobusie. Kierowca korzystał z telefonu, pasażer wezwał policję
- Źródło:
- Kontakt24, tvnwarszawa.pl
Pogoda. W niedzielę w części kraju padał śnieg. Na Kontakt24 otrzymaliśmy nagrania i zdjęcia opadów z kilku województw. Miejscami nastała zimowa aura.
Pogoda. Zrobiło się zimowo. Sypnęło śniegiem. Wasze zdjęcia i nagrania
Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca skutera, który doprowadził do zderzenia z Mazdą. Po kolizji kierowca oddalił się. Informację o zdarzeniu w Rowach (Pomorskie) otrzymaliśmy na Kontakt24.
Zderzył się z samochodem i odjechał. Kierowca skutera był pijany
- Źródło:
- Kontakt24
