Zderzenie motocykla z fordem w Poznaniu. Ranny motocyklista
Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w Poznaniu. Tuż po godzinie 05.00 zderzyły się tam samochód osobowy i motocykl. Informację i zdjęcia zamieściła w Kontakcie 24 @ewciq.
"O godzinie 5:20 doszło do poważnego wypadku na skrzyżowaniu ul. Grochowskiej i Grunwaldzkiej w Poznaniu" - zaalarmowała nas @ewciq.
"Na miejsce wypadku przyjechała policja, pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna. Poszkodowany mężczyzna został odwieziony do szpitala" - opisała zajście internautka.
Jak mówiła nam nadkom. Iwona Liczyńska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna zderzenia. "Motocyklista trafił do szpitala , a kierującej samochodem marki Ford nic się nie stało" - mówiła nam funkcjonariusz.
Autor: aj/mj
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
We Wrocławiu w stawie przy ulicy Królewieckiej topiła się nastolatka. Nieprzytomna dziewczyna została przewieziona do szpitala. Jak podają ratownicy, którzy byli pierwsi na miejscu, 15-latka została wrzucona do wody przez znajomych. Informację o zdarzeniu dostaliśmy na Kontakt24.
Nastolatka "dla zabawy wrzucona do stawu". Akcja ratowników
Beztroska zabawa młodych lisów została uwieczniona przez Reportera24. Zwierzaki bawiły się w błotnistym, osłoniętym terenie. Jak opowiadał autor nagrania, Leśny Kawaler, doskonale widać na nim, jak młode naśladują zachowania matki.
Nic bardziej uroczego dziś nie zobaczysz. Młode lisy uczą się od mamy
Truskawkowy Księżyc zalśnił na niebie. Ta pełnia była wyjątkowo efektowna - nasz naturalny satelita pojawił się nisko nad horyzontem, przez co wydawał się szczególnie okazały. Materiały otrzymaliśmy na Kontakt24.
Za nami wyjątkowa pełnia. Na kolejną taką trochę poczekamy
- Źródło:
- tvnmeteo.pl, Kontakt24, tvn24.pl
W związku z awarią systemu obserwacji meteorologicznej wszystkie operacje na terenie portu lotniczego w Modlinie zostały wstrzymane. Usterkę usunięto po ponad pięciu godzinach.
"Sytuacja bez precedensu". Awaria i kilkugodzinny chaos na lotnisku w Modlinie
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
Pożar w hurtowni zabawek w Gutowie Wielkim w Wielkopolsce. Strażacy gasili dach o powierzchni około 70 metrów kwadratowych. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.
Płonęła hurtownia zabawek
Podczas kontroli Osiedla Przyjaźń przedstawiciele stołecznego ratusza zauważyli, że do jednego z domków wprowadziło się kilkanaście osób. W czwartek na miejscu interweniowała policja, zrobiło się nerwowo. Lokatorzy twierdzą, że mogą tam przebywać, powołując się na prawo zasiedzenia.
Kilkanaście osób zajęło jeden z domków na Osiedlu Przyjaźń, interweniowała policja
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl