Na wysokości węzła Opacz w kierunku Warszawy doszło do zderzenia łącznie czterech pojazdów - przekazała stołeczna policja. Pierwszą informację oraz nagrania otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Samochody zderzyły się około godziny 19.
- Na wysokości węzła Opacz doszło do zderzenia łącznie czterech pojazdów - poinformowała sierżant sztabowa Gabriela Putyra z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji.
Jak przekazała około godziny 21, trwa badanie uczestników zdarzenia, policjanci sprawdzają ich stan trzeźwości. - Ustalane są szczegóły i przebieg zdarzenia - zaznaczyła.
Na miejscu był również reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Pięć osób było badanych w karetkach pogotowia, w tym dwójka dzieci i kobieta w ciąży - przekazał. Jak dodał, samochody najechały na siebie, gdy jeden z pojazdów zatrzymał się.
Autor: jw/kg / Źródło: tvn24.pl, Kontakt 24
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Izrael i USA atakują, Iran odpowiada. W związku z tym państwa w regionie zamykają swoje przestrzenie powietrzne. Również wiele linii lotniczych odwołuje loty w rejonie Bliskiego Wschodu. Polacy tam przebywający mają problem z powrotem do kraju.
Kolejne kraje zamykają przestrzenie powietrzne. Polscy turyści utknęli
- Źródło:
- PAP, Reuters, TVN24
Sześć sów uszatych siedzących obok siebie na jednym ogrodzeniu - taki widok zarejestrował Reporter24 w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie). Zimą zwierzęta te lubią gromadzić się w grupy, ale stosunkowo trudno zobaczyć je w dzień. Materiał otrzymaliśmy na Kontakt24.
Sześciu niezwykłych gości na ogrodzeniu. "Pierwszy raz widzę coś takiego"
Narodowy Fundusz Zdrowia nałożył ponad pół miliona złotych kary na szpital w Świdnicy. Kontrola wykazała, że 30-letnia Patrycja, u której doszło do udaru, przez wiele godzin czekała na karetkę, mimo że była w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Kobieta zmarła.
Nie było karetki, Patrycja zmarła. Kara dla szpitala
Przy ulicy Opolskiej w Krakowie doszło do awarii rury ciepłowniczej. Słup pary i gorącej wody unosił się na wysokość wielu metrów, ponad okoliczne budynki. Awaria jest usuwana, mieszkańcy północnych dzielnic mogą mieć chłodniej w mieszkaniach. Na Kontakt24 otrzymaliśmy nagrania.
Pękła rura ciepłownicza. Słup pary na nagraniach
W Zakopanem kobieta miała zostać ugodzona ostrym narzędziem w brzuch. Pierwsze, przekazane w poniedziałek wieczorem ustalenia policji mówiły o ataku nożownika. We wtorek rano mundurowi przekazali, że nie wykluczają innych wersji zdarzenia.
