tvnpix
Sylwestrowe fajerwerki widziane z samolotu, Foto: Paweł

"Zawsze chcieliśmy zobaczyć fajerwerki z góry". Niesamowity sylwester nad Warszawą

- Ominęła nas impreza sylwestrowa, ale było warto - napisał do naszej redakcji Paweł, który razem z dwiema innymi osobami witał 2016 rok w samolocie. Zapierający dech w piersiach film, na którym widać setki fajerwerków podczas lotu nad Warszawą, otrzymaliśmy na Kontakt 24.

 

"Sylwestra z samolotu" Paweł planował już w zeszłym roku. - Wtedy nie dopisała pogoda, była gęsta mgła. W tym roku pogoda była piękna. Zawsze chcieliśmy zobaczyć, jak fajerwerki wyglądają z góry - mówił autor nagrania. Jak widać na filmie, Warszawa w świetle setek kolorowych fajerwerków, wygląda naprawdę imponująco. - Na żywo wrażenia były dużo lepsze - podkreślił Paweł.

Kamery, samolot i świetna zabawa

Jak relacjonował, razem z dwiema innymi osobami wystartował samolotem cessna z lotniska w Modlinie.

- Mieliśmy kamerę GoPro na skrzydle, drugą w środku i aparat, który widzi w nocy. Najpierw polecieliśmy zrobić zdjęcia fajerwerków nad Stadionem Narodowym. Potem na Okęcie, zrobić niski przelot nad pasem - relacjonował Paweł.

Autor nagrania dodał, że nie żałuje tak spędzonego sylwestra. - Ominęła nas impreza sylwestrowa, ale było warto - podsumował.

Jeżeli Ty również byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia, prześlij zdjęcia lub film na Kontakt 24. Czekamy na Twoją relację!

 


Autor: mz/popi