Zajechała drogę motocykliście. 33-latek w szpitalu
Kobieta kierująca osobówką zajechała drogę motocykliście, który jechał z naprzeciwka. W wyniku wypadku, do którego doszło w miejscowości Kamyk (woj. śląskie), mężczyzna trafił do szpitala. Zdjęcie w serwisie Kontaktu 24 zamieścił @Kristof.
Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 21.30 na ul. Grunwaldzkiej. "33-letnia kierująca oplem astrą podczas skręcania w lewo na parking zajechała drogę jadącemu z naprzeciwka 33-letniemu mieszkańcowi Częstochowy, który jechał na motocyklu marki Suzuki" - relacjonowała redakcji Kontaktu 24 st. sierż. Marta Ladowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.
W wyniku zdarzenia ogólne obrażenia ciała odniósł motocyklista. "Miał liczne obrażenia wewnętrzne. Został przewieziony do szpitala w Częstochowie" - dodała policjantka.
Jak zaznaczyła oficer prasowa, kierująca osobówką była trzeźwa, zaś motocykliście pobrano krew do badań. W miejscu wypadku występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.
Autor: aka/aw
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Córka pana Macieja pomyliła się o 30 groszy przy zakupie biletu. Kontroler wystawił nastolatce 353 złote opłaty dodatkowej. - Gdybym był kontrolerem, podszedłbym do tej sytuacji inaczej - powiedział nam burmistrz Żywca i zapowiedział anulowanie mandatu.
Pomyłka o 30 groszy przy kupnie biletu i 353 złote kary
Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT ze stolicy Majorki do Warszawy lądował w nocy w Mediolanie. Jeden z członków załogi zasłabł, dlatego kapitan poprosił służby włoskiego portu o zapewnienie asysty medycznej.
Przerwany lot z Majorki do Warszawy. Zasłabł członek załogi
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl / Kontakt24
Na Targówku palił się warsztat i połączony z nim salon samochodowy. Ogień strawił budynek i pojazdy, również te zaparkowane na zewnątrz. Strażakom udało się zapobiec rozprzestrzenianiu się pożaru na sąsiednie zabudowania. Na miejscu pracowało kilkadziesiąt zastępów.
Pożar strawił salon samochodowy i warsztat
- Źródło:
- tvn24
Na Kontakt24 otrzymaliśmy zdjęcia z Bemowa. Na Osiedlu Przyjaźń drzewo przewróciło się i zniszczyło dach budynku. Na miejscu pracują strażacy.
Wrocławscy policjanci zatrzymali we wtorek 38-latka podejrzewanego o grożenie przechodniom nożem. Nagranie z tego zdarzenia opublikował w mediach społecznościowych jeden z mieszkańców. Jak relacjonuje, ludzie uciekali z przystanku, a cała sytuacja trwała kilka minut.
