tvnpix

Zachód słońca odbija się w kroplach wody. Zobaczcie niesamowite zdjęcia Reporterki 24

Dmuchawce niczym baletnice i krajobrazy rodem z ciepłych krajów. To zobaczycie na fotografiach Reporterki 24, która wieczorem wyszła podlać ogród, a wróciła z wyjątkowymi zdjęciami. Sesja powstała w miejscowości Ornontowice (woj. śląskie).

Krople wody, które osiadły na dmuchawcach, to nie rosa. Autorka zdjęć postanowiła podlać swój ogród. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę pogodę. Wyjątkowy był natomiast pomysł na sesję, która powstała w trakcie pielęgnacji roślin. W delikatnych kroplach wody zobaczycie zachodzące słońce.

- By zniwelować skwar i suszę, robię prysznic moim roślinom. Kropelki osiadają przy okazji na nielicznych już dmuchawcach - tłumaczy autorka zdjęć.

"Niczym baletnice obwieszone klejnotami"

- Całe w perełkach wody, wyglądają niczym baletnice obwieszone klejnotami ze srebra i złota, a odbicia otaczającej, gorącej rzeczywistości, przywodzą na myśl ciepłe kraje w najgorętszym okresie - pisze do redakcji Kontaktu 24 jaga_.

Jak dodaje, nie zapomina o tym, że w czasie suszy każda kropla jest na wagę złota. - Oszczędzam wodę, nie skupiając się na trawniku, który i tak wysechł, lecz na warzywniku oraz krzewach i kwiatach - opisuje Reporterka 24.

 

Autor: kab/sk