Wywrotka na rondzie. "Wjechał za szybko"
Cysterna przewożąca materiały sypkie przewróciła się na drodze krajowej nr 4 na rondzie w Dębicy (woj. podkarpackie). Służby usunęły pojazd przed południem. Zdjęcie na Kontakt 24 nadesłał Reporter 24 o nicku Szymon_Stepaniak123.
Do zdarzenia doszło przed godz. 7 na rondzie łączącym ulicę Lwowską z ulicą Krakowską. "Ciężarówka jechała od strony Rzeszowa i prawdopodobnie za szybko wjechała na rondo. Koła pojazdu zblokowały się na krawężniku i ciężarówka przewróciła się" - relacjonował w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 sierż. sztab. Jacek Bator, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.
Jak zaznaczył, cysterna zablokowała boczną drogę znajdującą się przy rondzie. W związku z tym nie było utrudnień w ruchu, ponieważ samochody mogły wjechać na dk 4 przez rondo.
"Trwa usuwanie materiału sypkiego z cysterny. Gdy zostanie usunięty, pojazd zostanie postawiony. Wtedy na krótki czas wprowadzimy ruch wahadłowy" - mówił po godzinie 9 oficer prasowy. Prace zakończyły się przed godziną 12.
Jak dodał policjant, nie ma informacji o tym, by kierowca cysterny był nietrzeźwy. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Autor: aka
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Wisła w rejonie Mostu Południowego odsłoniła drewnianą konstrukcję. Jej odkrywca przypuszcza, że mogła być dawną łodzią. O swoim znalezisku poinformował konserwatora zabytków.
Wisła odsłoniła element drewnianej konstrukcji. "Wygląda jak burta"
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl, Kontakt24,PAP
W nocy z poniedziałku na wtorek na polskim niebie widoczna była zorza polarna. Wiele osób skorzystało z dobrych warunków do obserwacji, w tym Reporterzy 24.
Dwie osoby zostały zatrzymane podczas finałowego koncertu Festiwalu Warszawa Singera. Ochrona wyprowadziła je z sali po tym, jak oblały muzyków i scenę czerwoną substancją. Obie usłyszały zarzuty napaści na tle ksenofobii, rasizmu lub nietolerancji religijnej. Odpowiedzą także przed sądem za zniszczenie mienia.
Oblały artystę i scenę czerwoną farbą. Zarzuty za incydent podczas festiwalu
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
Samolot F-16 rozbił się podczas próby do Air Show w Radomiu. Do tragicznego wypadku, w którym zginął pilot, doszło w czwartek wieczorem. Prokuratura Okręgowa w Warszawie przekazała, że "podjęła już wstępne czynności procesowe".
Katastrofa F-16 przed Air Show w Radomiu
Katastrofa samolotu F-16 w Radomiu w czasie ćwiczeń do Air Show. Ostatnie sekundy lotu myśliwca i samo zdarzenie zostały uchwycone na nagraniu, które otrzymaliśmy na Kontakt24. W specjalnym wydaniu programu w TVN24 i TVN24+ eksperci wyjaśniali, co mogło się dziać tuż przed tragedią oraz co mogło być jej przyczyną.
Moment katastrofy myśliwca F-16 w Radomiu na nagraniu
Niebezpiecznie na autostradzie A4. Z relacji jednego z kierowców wynika, że samochody jadące z dużą prędkością musiały zwalniać i wymijać mężczyznę, który szedł drogą i rozmawiał przez telefon. Informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt24.
Niebezpiecznie na A4. "Spacerował po autostradzie. Przy uchu trzymał telefon"
Policja szuka świadków tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek na drodze ekspresowej S7 w miejscowości Mierzawa (woj. świętokrzyskie). W wyniku zderzenia z koszącym pobocze ciągnikiem służby drogowej zginął kierowca i trzech pasażerów busa.
W wypadku zginęli kierowca i pasażerowie busa. Jest apel policji
W niedzielę wieczorem w Ząbkach pod Warszawą w garażu podziemnym budynku wielorodzinnego wybuchł pożar. Spłonęło kilka samochodów. Nagrania z akcji gaśniczej otrzymaliśmy na Kontakt24.
Pożar w garażu podziemnym w Ząbkach. Przy tej samej ulicy niedawno palił się blok
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
Na terenie Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, gdzie trwa budowa nowej siedziby komendy wojewódzkiej, doszło do pożaru. Nikt nie ucierpiał. Ewakuowano dwie osoby. Nagrania i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt24.