tvnpix
Wypadek wozu strażackiego w Czaplinku, Foto: Adam Wójcik

Wybraliście materiał tygodnia. Zwyciężyła fotorelacja z wypadku wozu strażackiego

Po raz kolejny wybieraliście materiał tygodnia Kontaktu 24. Spośród ośmiu rywalizujących zdjęć i nagrań, zwyciężyła relacja Adama Wójcika z wypadku wozu strażackiego w Czaplinku. Zdjęcia te zdobyły 25 proc. wszystkich głosów. Na drugim miejscu uplasowało się nagranie agresywnej jazdy kierowcy warszawskiego autobusu (20 proc.), a na trzecim krakowski łoś-wędrownik (19 proc. głosów). Zwycięzcy gratulujemy i czekamy na więcej Waszych materiałów, które będą mogły rywalizować o odznakę materiału tygodnia w najbliższych dniach.

 

I MIEJSCE: Nie dojechali do pożaru. Wywrócony wóz i pięć zniszczonych aut

Pędzący do pożaru strażacy wpadli w poślizg na drodze krajowej nr 20 w Czaplinku (woj. zachodniopomorskie). Przewrócony wóz strażacki uszkodził pięć zaparkowanych aut. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Czytaj więcej

 

II MIEJSCE: Agresywna jazda kierowcy warszawskiego autobusu

Co najmniej 16 pkt. karnych i 1 tys. złotych mandatu groziłoby kierowcy warszawskiego autobusu miejskiego - informuje stołeczna policja. Mężczyzna "szarpał" pojazdem, przeklinał, łamał przepisy i nie zatrzymywał się na przystankach. Dlaczego? Jak tłumaczył zaniepokojonym pasażerom, wszystko przez... opóźnienie.

Czytaj więcej

 

III MIEJSCE: Łoś-wędrownik w Krakowie

Udało się schwytać łosia, który w ostatnich dniach pojawiał się i znikał w Krakowie, a służby usiłujące go złapać pozostawały bezradne. Wędrujący zwierz został w sobotę nad ranem uśpiony i wróci do lasu.

Czytaj więcej

Autor: popi/sk,tka