W rowie zamiast w akcji - tak swój dzisiejszy wyjazd zakończyło trzech strażaków w Paczkowie (woj. wielkopolskie). W ich wóz, jadący na sygnale, uderzył osobowy Volkswagen. Samochód straży pożarnej wylądował w przydrożnym rowie, ale na szczęście nikt nie ucierpiał.
Nagranie z miejsca zdarzenia zamieścił w Kontakcie 24 perlik001.
"Kierowca Volkswagena wyjeżdzał z drogi podporządkowanej i uderzył w wóz strażacki, jadący na sygnale" - mówił nam Zbigniew Paszkiewicz z KMP w Poznaniu.
Nikt nie został poszkodowany.
Autor: aj//ŁUD
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Rosja w nocy masowo zaatakowała Ukrainę. Prezydent Wołodymyr Zełenski powiadomił, że Moskwa użyła w uderzeniach 70 rakiet i ponad 600 dronów. W Kijowie uderzono między innymi w klasztor Ławra Peczerska. W związku z atakami Polska poderwała myśliwce.
Nocny ostrzał Kijowa, Ławra Peczerska w ogniu. "Brutalny atak na naszych ludzi i nasze dziedzictwo"
Na trasie S2 doszło do pożaru samochodu typu bus. Tunel POW w kierunku Terespola był zamknięty. Utworzył się długi korek.
Pożar busa na S2, zamknięty tunel i 10 kilometrów korka
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
W nocy strażacy pracowali przy ulicy Jana Kazimierza. Powodem był dym, wydobywający się z piwnicy pustostanu. Przeszukali pomieszczenia budynku.
Dym wydobywał się z piwnicy. Do akcji ruszyli strażacy
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl, Kontakt24
