Witaj w nowym Kontakcie 24!

Witaj w nowym Kontakcie 24!
Witaj w nowym Kontakcie 24!

Nowoczesny wygląd, jeszcze więcej zdjęć i filmów, relacje na żywo, gorące dyskusje i wiele więcej – poznaj zupełnie nową odsłonę serwisu Kontaktu 24! Zanim postawisz w nim pierwsze kroki, dowiedz się, jakie zmiany dla Ciebie przygotowaliśmy.

Nowoczesny wygląd

Nowy serwis Kontaktu 24 został stworzony tak, by jeszcze lepiej wyeksponować zdjęcia i filmy, które dostajemy od naszych internautów. Na stronie głównej zobaczysz teraz duże fotografie. Nowością jest także możliwość obejrzenia wideo bezpośrednio ze strony głównej – wystarczy jedno kliknięcie! Wszystko po to, by ułatwić Ci dostęp do ciekawych informacji i newsów.

Kliknij i oglądaj wideo bezpośrednio na stronie głównejKontakt 24

Strona została zaprojektowana tak, byś mógł z niej korzystać na dowolnym urządzeniu: komputerze, tablecie i smartfonie. Dopasuje się do wielkości ekranu i wciąż będzie przejrzysta i łatwa w nawigacji.

Równie łatwo możesz ją z nami współtworzyć. Dodaj swoje zdjęcia, filmy i informacje w zaledwie kilkanaście sekund! Przycisk „Wyślij” znajdziesz zawsze w prawym górnym rogu strony. Jedno kliknięcie zaprowadzi Cię do prostego formularza, za pomocą którego zamieścisz swoje materiały.

Dodaj swoje materiały za pomocą prostego formularzaKontakt 24

Stałym elementem strony głównej jest też moduł „ Na antenie”. Tam na bieżąco eksponujemy informacje Reporterów 24, które trafiły na antenę TVN24. Znajdź tam swój materiał!

Zobacz materiały Reporterów 24, które trafiły na antenęKontakt24

Społeczność

Kontakt 24 to miejsce wymiany informacji między ludźmi. Chcieliśmy, żeby było to jeszcze łatwiejsze, dlatego w nowym serwisie znajdziesz cały szereg funkcji społecznościowych. Teraz możesz obserwować innych użytkowników serwisu i materiały, które dodają. Chcesz wiedzieć, kto obserwuje Ciebie? Nic prostszego. Informację na ten temat także znajdziesz na swoim profilu.

Ponadto zarejestrowani Reporterzy 24 mają możliwość bezpośredniego kontaktu ze sobą za pomocą prywatnych wiadomości. Wykorzystaj ją, by nawiązywać nowe znajomości i wymieniać się informacjami.

Personalizacja

Wiemy, że w natłoku informacji i newsów czasem ciężko znaleźć to, co Cię najbardziej interesuje. Mamy na to receptę. Jedną z nowości w serwisie Kontaktu 24 jest spersonalizowany wygląd strony. Po zalogowaniu się na swój profil na stronie głównej będziesz mógł zobaczyć nie tylko informacje redakcyjne, ale także materiały użytkowników, których obserwujesz. Dzięki temu nie umkną Ci żadne interesujące wydarzenia.

Kliknij i zobacz materiały Reporterów 24, których obserwujeszKontakt 24

Gorące tematy

Tworząc nowy serwis położyliśmy nacisk na to, by jeszcze jeszcze więcej zdjęć, filmów i informacji od użytkowników miało szansę trafić na stronę główną. Tak powstały „Gorące tematy” - wyjątkowy rodzaj artykułów, w których zbieramy materiały związane z ważnym, bieżącym lub po prostu ciekawym tematem. Znajdziesz je na specjalnej podstronie w serwisie oraz na stronie głównej.

Przy większości z nich widoczna jest informacja, jak długo jeszcze temat jest otwarty – czyli do kiedy możesz do niego dołączyć, dodając swoje zdjęcie, film czy opinię.

Dodaj swój materiał do "Gorącego tematu" za pomocą tych przyciskówKontakt 24

Nie musisz przeszukiwać serwisu w poszukiwaniu interesujących Cię „Gorących tematów” – zrobimy to za Ciebie! Wystarczy, że w ustawieniach profilu wskażesz, jakie tematy Cię interesują. Jeśli w serwisie pojawi się „Gorący temat”, który odpowiada Twoim zainteresowaniom, poinformujemy Ci ę o tym za pomocą kolejnej nowej funkcji w Kontakcie 24 – powiadomienia.

Powiadomienia - nowa funkcja w Kontakcie 24Kontakt 24

Dodatkowo wybrane dla Ciebie „Gorące tematy’ wyświetlą się po zalogowaniu na Twojej spersonalizowanej stronie głównej.

Odznaki

Kontakt 24 to serwis, który nie mógłby istnieć bez aktywnych, ciekawych świata internautów. Doceniamy Twoją działalność w serwisie i żeby ją nagrodzić, stworzyliśmy nasze nowe odznaki. To sposób na wyeksponowanie najbardziej wyróżniających się użytkowników i materiałów.

Zrobiłeś wyjątkowe zdjęcie? Zamieść je i powalcz o tytuł „Reportera miesiąca”. Interesujesz się meteorologią? Pokaż nam to i zostań „Meteo-ekspertem”. Masz ciekawe materiały z podróży? Dodaj je na swój profil, a być może odznaka „Podróżnika” trafi do Ciebie.

Poznaj i zbieraj nasze nowe odznakiKontakt24

Dzięki odznakom inni użytkownicy strony dowiedzą się między innymi ile materiałów zamieściłeś, które z nich zostały wykorzystane w serwisie czy na antenie TVN24 oraz np. jaki jest Twój staż jako Reportera 24. Odznaki, które zdobyłeś, są widoczne dla wszystkich po wejściu na Twój profil, tuż obok zdjęcia profilowego. Katalog wszystkich odznak znajdziesz natomiast na specjalnej podstronie.

Zostań Reporterem 24

Pamiętaj – nie musisz być zalogowany, by dodawać materiały w serwisie Kontaktu 24. Ale jako zarejestrowany użytkownik możesz to zrobić łatwiej i szybciej. Tylko Reporterzy 24 mają dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu, takich jak prywatne wiadomości, obserwowanie innych użytkowników czy zbieranie odznak.

Nie masz jeszcze konta? Nie zwlekaj! Zarejestruj się i bądź częścią społeczności Kontaktu 24!

Ważny temat?

Podziel się!

Ważny temat?

Podziel się!

Czekamy na Wasze:

Pozostałe wiadomości

W sobotę około południa ze stawu w parku Szczęśliwickim na Ochocie wyłowiono ciało kobiety. Na miejscu pracuje prokurator.

Zwłoki kobiety wyłowione z parkowego stawu

Zwłoki kobiety wyłowione z parkowego stawu

Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Trzy samochody ciężarowe doszczętnie spłonęły na parkingu stacji benzynowej w Świebodzicach (woj. dolnośląskie). Z żywiołem walczyło siedem zastępów, akcja gaśnicza trwała blisko pięć godzin. Informacje otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Pożar ciężarówek obok stacji benzynowej. Kilkugodzinna akcja strażaków

Pożar ciężarówek obok stacji benzynowej. Kilkugodzinna akcja strażaków

Źródło:
Kontakt24, tvn24.pl

Chirurg z Rzeszowa poprosił kolegę o zrobienie pamiątkowego zdjęcia ze studentami na sali operacyjnej. Fotografia została opublikowana w internecie. Jednak oprócz medyków widać na niej rozebraną, przygotowaną do zabiegu pacjentkę. Szpital tłumaczy, że publikacja zdjęcia w takiej formie to przypadek. Powołana komisja jako karę zaleciła "rozmowę pouczającą", jednak jeśli sprawą zainteresuje się Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej przy Naczelnej Izbie Lekarskiej, konsekwencje mogą być poważniejsze.

Lekarz opublikował zdjęcie z nagą pacjentką w tle. Kara może być surowa albo znikoma

Lekarz opublikował zdjęcie z nagą pacjentką w tle. Kara może być surowa albo znikoma

Źródło:
tvn24.pl

Na Targówku zderzyły się dwa samochody osobowe. Oba są mocno zniszczone. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24. Na miejscu pracował pies tropiący.

"Nie wyrobili się na zakręcie". Zderzenie na Targówku

"Nie wyrobili się na zakręcie". Zderzenie na Targówku

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Mieszkaniec Bydgoszczy zauważył na parapecie swojego okna pustułkę. Nagranie, na którym widać młodego osobnika, przesłał na Kontakt 24. - W tej fazie wciąż jest jeszcze karmiona przez rodziców, ale za kilka tygodni się usamodzielni - powiedział ornitolog Przemysław Chylarecki.

"Pierwszy raz widziałem takiego ptaka, na dodatek siedzącego na oknie". Nagranie z Bydgoszczy

"Pierwszy raz widziałem takiego ptaka, na dodatek siedzącego na oknie". Nagranie z Bydgoszczy

Źródło:
Kontakt 24

Zaczął się sezon na obłoki srebrzyste. Lśniące chmury, najwyższe spośród wszystkich, jakie da się zobaczyć z powierzchni naszej planety, dostrzegł nocą z wtorku na środę Reporter 24 w Suwałkach.

Niebo w Suwałkach zalśniło

Niebo w Suwałkach zalśniło

Źródło:
tvnmeteo.pl, Kontakt 24

We wtorek rejonie stacji Warszawa Grochów została uszkodzona sieć trakcyjna. Usterkę udało się naprawić, ale przez wiele godzin utrudnienia dawały się we znaki pasażerom w Warszawie. Opóźnienia dotyczyły przede wszystkim pociągów zaczynających bieg na stacji Warszawa Wschodnia i sięgały 90 minut.

Problemy na kolei w Warszawie. Opóźnienia sięgały 90 minut

Problemy na kolei w Warszawie. Opóźnienia sięgały 90 minut

Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Nawet pięć godzin może potrwać usuwanie skutków wypadku, do którego doszło na autostradzie A2 pod Koninem. Ruch zablokował samochód ciężarowy, który przewrócił się na bok. Doszło też do wycieku paliwa.

Przewrócona ciężarówka sparaliżowała ruch na A2

Przewrócona ciężarówka sparaliżowała ruch na A2

Źródło:
TVN24, Kontakt24

Bezmyślne zachowanie jednego z kierowców na A2 mogło się zakończyć tragedią. Przed jadące lewym pasem bmw wjechał kierowca volvo i zatrzymał auto. Inni uczestnicy ruchu ratowali się ucieczką na pas rozdzielający jezdnie. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zatrzymał samochód na lewym pasie autostrady

Zatrzymał samochód na lewym pasie autostrady

Źródło:
Kontakt 24

W niedzielę, 2 czerwca, na Ursynowie kierowca toyoty potrącił 52-letnią rowerzystkę. Kobieta jechała przez ulicę przejazdem dla rowerów. Została zabrana do szpitala. W sprawie czynności prowadzi policja. Film ze zdarzenia dostaliśmy na Kontakt 24.

Potrącił rowerzystkę. "Wystarczyło, żeby zwolnił". Nagranie

Potrącił rowerzystkę. "Wystarczyło, żeby zwolnił". Nagranie

Źródło:
Kontakt 24, tvnwarszawa.pl

Policjanci działali na miejscu wybuchu w Konstancinie-Jeziornie. Zniszczony jest bankomat. Na ten moment nikogo nie zatrzymano.

Wybuch w Konstancinie i zniszczony bankomat. Policja szuka "sprawcy" lub "sprawców"

Wybuch w Konstancinie i zniszczony bankomat. Policja szuka "sprawcy" lub "sprawców"

Źródło:
Kontakt 24, tvnwarszawa.pl

Pijany pacjent zaatakował nożem ratownika medycznego w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie. Raniony jest pod opieką lekarzy. W chwili zdarzenia 63-latek miał trzy promile alkoholu. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa ratownika oraz czynnej napaści i gróźb karalnych wobec pielęgniarek. Grozi mu dożywocie.

Pacjent zaatakował nożem ratownika medycznego. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Pacjent zaatakował nożem ratownika medycznego. Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Aktualizacja:
Źródło:
tvn24.pl

Strażacy musieli użyć urządzenia hydraulicznego, by wydostać kierowcę samochodu, który wbił się w latarnię w okolicy Mostu Kotlarskiego w Krakowie. Mężczyzna ma obrażenia nóg.

Wbił się w latarnię, strażacy musieli z wraku wycinać kierowcę

Wbił się w latarnię, strażacy musieli z wraku wycinać kierowcę

Źródło:
Kontakt 24 / tvn24.pl

Policja zatrzymała dwie osoby podejrzewane o zaatakowanie nożem mężczyzny w jednym z lokali nad Odrą w Szczecinie.

Ciosy nożem w lokalu nad Odrą. Dwie osoby zatrzymane

Ciosy nożem w lokalu nad Odrą. Dwie osoby zatrzymane

Źródło:
Kontakt 24