Bociany, przebiśniegi, nieśmiałe promienie słońca - w niektórych rejonach kraju już widać wiosnę. Ale są miejsca, gdzie jeszcze nic jej nie zwiastuje. Po piątkowych, silnych opadach w powiecie hrubieszowskim (woj. lubelskie) niektóre drogi zamieniły się w śnieżne tunele. Nietypowe zdjęcia przesłał do redakcji Kontaktu 24 @Konrad Choma.
"Fotografie zostały zrobione w niedzielę. Jest to droga z miejscowości Oszczów do miejscowości Żabcze, powiat hrubieszowski, woj. lubelskie" - napisał internauta. Czytaj więcej o ataku zimy na Lubelszczyźnie
Najbliższe prognozy nie napawają optymizmem zmotoryzowanych - Polska znajdzie się pod wpływem niżu, który przyniesie intensywne opady śniegu lub marznącego deszczu ze śniegiem, powodującego gołoledź. Na drogach zrobi się bardzo ślisko. W ciągu najbliższej doby może przybyć śniegu o około 10 cm na 12 godzin. Szczegółowa prognoza pogody na tvnmeteo.pl
Jeden bocian wiosny nie czyni?
Prognozami na najbliższe dni zdają się nie przejmować bociany, które powróciły po zimowej wędrówce do gniazd w województwie dolnośląskim i zachodniopomorskim. Zdjęcia ptaków, które wracają wraz z wiosną, zarejestrowały obiektywy Reporterów 24.
Autor: aolsz/ja
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
W Wyszkowie (Mazowieckie) zderzyły się trzy pojazdy. Kierowca, który spowodował wypadek, uciekł z miejsca zdarzenia. I zostawił w rozbitym aucie pijanego pasażera. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.
Spowodował wypadek i uciekł. Zostawił rannego i pijanego pasażera
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
Po intensywnych opadach deszczu w Stalowej Woli zalane zostały ulice, serwerownia Huty Stalowa Wola i pomieszczenia ZUS-u. W Białym Dunajcu też padało na tyle mocno, że konieczne były interwencje strażaków. W Krakowie jedno z drzew spadło na balkon naszego czytelnika.
Załamanie pogody w Polsce. W Stalowej Woli zalało ulice, ZUS i hutę. Problemy w Małopolsce
Duży pies wbiegł na posesję w Nowym Dworze (woj. dolnośląskie) i zagryzł małego chihuahuę. W lokalnym portalu pojawiło się kolejne nagranie - tym razem psa atakującego owczarki niemieckie na innej posesji. Jak przekazała nam policja, dziś na posesji właścicielki agresywnego zwierzęcia odbędzie się kontrola. Pierwszą informację i film ze zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt24.
Nowe nagranie agresywnego psa. Dziś będzie kontrola
Z najwyższego budynku w Unii Europejskiej, czyli biurowca Varso Tower przy Chmielnej w Warszawie, w nocy wypadła szyba i uszkodziła zaparkowany w pobliżu samochód. Nikt nie został ranny.
"Obudził mnie straszny huk". Z biurowca wypadła szyba, uszkodzony został samochód
- Źródło:
- Kontakt24, tvnwarszawa.pl
Na drodze ekspresowej S6 za węzłem Płoty doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas, uderzył w bariery i dachował. W aucie podróżowały cztery osoby, wszystkie trafiły do szpitali. Zdjęcia z wypadku dostaliśmy na Kontakt24.
Wypadek na S6. Auto przebiło bariery i dachowało, cztery osoby w szpitalach
W Alei Stanów Zjednoczonych w płomieniach stanął autobus miejski linii 411. Nad Warszawą unosiły się kłęby czarnego dymu. Nie ma osób poszkodowanych.
Autobus w płomieniach i ogromny słup dymu. Nagranie z Warszawy
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
