W święta może zabraknąć wielu rzeczy, ale nie choinki. Przystrojone drzewko świerku, sosny lub jodły, naturalne bądź sztuczne, jest nieodłącznym elementem Bożego Narodzenia. Choinkę najczęściej ozdabiamy kolorowymi bombkami i łańcuchami, a także zawieszamy na niej cukierki i ciasteczka. A jak wyglądają Wasze świąteczne drzewka? Czekamy na zdjęcia.
Autor: aolsz,aw//tka
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
W czwartek wystąpiły poważne utrudnienia na trasie A2 w rejonie węzła Konotopa (Mazowieckie). Ich powodem było zderzenie dwóch tirów i auta osobowego. Jedna z ciężarówek paliła się dwukrotnie: zaraz po zderzeniu oraz kiedy służby ściągały ją z jezdni. W najgorszym momencie korek miał prawie 12 kilometrów.
Najpierw zderzenie, potem dwa pożary na autostradzie A2
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
W komendzie policji w Śremie część policjantów przebywa na zwolnieniu lekarskim. Z informacji, które otrzymaliśmy na Kontakt24 wynika, że może być to forma protestu. Komendant wojewódzki zapowiedział wizytę w jednostce.
Policjanci na zwolnieniach lekarskich. Komendant wojewódzki reaguje
Na Kontakt24 otrzymaliśmy zdjęcia remontowanej jezdni w miejscowości Strzepcz na Pomorzu, z której wystają słupy energetyczne. Gmina zapewnia, że to jeszcze nie koniec inwestycji. - Słupy energetyczne kolidujące z przebiegiem drogi zostaną usunięte - zapewnia Beata Noculak, zastępca wójta gminy Linia.
