Tak graliście z WOŚP

24 stycznia 2024
32. Finał WOŚP w TVN24
32. Finał WOŚP w TVN24
TVN24
32. Finał WOŚP w TVN24TVN24

Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku odbył się pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". W naszym gorącym temacie pokazaliście, jak graliście z orkiestrą.

Jerzy Owsiak i jego Orkiestra rozgrzewa nie tylko Polskę, ale też wiele miejsc na całym świecie. W tym roku około 120 tysięcy wolontariuszy w ponad 1600 sztabach zbierało pieniądze do tradycyjnych tekturowych puszek, a w internecie odbyły się setki internetowych zbiórek i aukcji na rzecz WOŚP.

Graliście dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? W jaki sposób wspieraliście Orkiestrę? Pokażcie jak to wyglądało w waszych miejscowościach. Czekamy na wasze zdjęcia, nagrania i relacje!

31 stycznia 2024, 13:47

WOŚP-owy trening Frame Running w Łazienkach Królewskich

Podczas 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łazienkach Królewskich odbyło się wydarzenie, które przyciągnęło uwagę wielu zainteresowanych. Beneficjenci treningów Frame Running jednej z warszawskiej sekcji Fundacji Złotowianka zaprezentowali swoje umiejętności na specjalnych mobilerach - rowerach do biegania dla osób z niepełnosprawnością! To niezwykle inspirujące wydarzenie miało na celu pokazanie, jak te osoby trenują na co dzień, aby utrzymać formę i rozwijać swoje umiejętności. Od samego początku wydaje się, że wszyscy byli zafascynowani tym, co widzieli. Nie tylko beneficjenci treningów, ale także spacerowicze w parku byli pełni podziwu dla determinacji i zdolności tych osób. Pani Justyna, mama jednego z biegaczy powiedziała: "To było niesamowite doświadczenie. Pierwszy raz mogłam iść obok syna podczas spaceru, a nie pchając jego wózek". Chcieliśmy pokazać społeczeństwu, jak ważne i efektywne są treningi dla osób z niepełnosprawnością, ale również podkreślić, że każda osoba powinna mieć możliwość rozwijania swoich zdolności, niezależnie od swojej fizycznej kondycji. Wydarzenie w łazienkach Królewskich udowodniło, że wszyscy, niezależnie od naszych indywidualnych ograniczeń, możemy przekraczać granice i osiągać to, czego pragniemy. Niech to będzie dla nas wszystkich inspiracją do działania i ukazaniem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Niepełnosprawność to nie koniec świata! - to hasło towarzyszy Fundacji Złotowianka w jej działaniach. Pokazujemy, że każdy bez względu na swoje dysfunkcje może pokonywać własne słabości i osiągać spektakularne rezultaty. Nadal trwają licytacje na allegro WOŚP - nasz mobiler również znajdziecie na tej - licytujcie.Siema!Marta ŚligaManager Fundacji ZłotowiankaZłotowianka wprowadziła Frame Running do Polski w 2016 roku. Do dziś stworzyła 11 sekcji Frame Running w całej Polsce, a w Złotowie budujemy pierwsze w Europie Centrum Frame Running

29 stycznia 2024, 14:13

Strefa Gier Retro gra z WOŚP w Opolu

W sobotę 20.01 odbył się w Opolu charytatywny konwent cosplay "WOŚP-CON 2" w ramach którego pojawiliśmy się na nim jako Opolska Strefa Gier Retro i przygotowaliśmy pełen kultowego sprzętu, skąpany w neonach gamesroom oraz turniej PAC-MANa. Zagrać można u nas było nawet na takich perełkach, jak polskiej produkcji Ameprod TVG-10.

29 stycznia 2024, 11:31

2539 Przewiosłowało 1269,5 km dla WOŚP

2539 uczestników przewiosłowało 1269,5 km na ergometrze wioślarskim tym samym bijąc zeszłoroczny rekord akcji Wiosłowanie dla WOŚP. 14. edycja ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w wiosłowaniu dla WOŚP odbyła się w niedzielę 28 stycznia w galeriach handlowych w 11. miastach. Wśród nich znani polscy sportowcy, w tym medaliści Igrzysk Olimpijskich czy mistrzostw świata, włodarze miast oraz inni goście VIP.

29 stycznia 2024, 0:21

WOŚP SZKOCJA

Dziś nasza FC Polska Aberdeen (najstarsza Polska drużyna w UK, założona 2007) drużyna z Aberdeen (Szkocja) ruszyła w 3 godzinna drogę autokarem aby zagrać przeciw Polonia Glasgow w Glasgow. To wszytko aby wspomóc WOŚP.