Skrzynki z piwem wypadły na autostradę A1 po zderzeniu dwóch ciężarówek na wysokości Krzyżanówka (woj. łódzkie). Utrudnienia na autostradzie występowały przez około 10 godzin. Informację oraz zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Do zderzenia doszło około godz. 7 na wysokości miejscowości Krzyżanówek. "Renault z naczepą, na której przewożone były skrzynki z piwem, jadąc prawym pasem zahaczył o prawidłowo zaparkowany na pasie awaryjnym inny pojazd tej samej marki" - relacjonował redakcji Kontaktu 24 dyżurny Komisariatu Autostradowego Policji w Łodzi z siedzibą w Sosnowcu.
Dodał, że do kolizji doszło, gdy kierowca pojazdu, który miał awarię, wyszedł, by postawić trójkąt ostrzegawczy. "W wyniku kolizji rozerwana została plandeka ciężarówki i z naczepy zaczęły wypadać skrzynki z piwem" - poinformował policjant.
Woń alkoholu
Nikomu nic się nie stało. "Od kierowcy ciężarówki przewożącej piwo wyczuwalna była woń alkoholu. Mężczyźnie pobrano krew w szpitalu" - powiedział dyżurny Komisariatu Autostradowego Policji.
Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi policja w Kutnie. Utrudnienia na A1 zakończyły się przed godz. 17.
Autor: js,aka//tka
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
W środę w okolicach Górzna w województwie kujawsko-pomorskim wystąpiła krótkotrwała trąba powietrzna. Zjawisko udało się zarejestrować na nagraniach. Część z nich otrzymaliśmy na Kontakt24.
Trąba powietrzna w Górznie. "Naprawdę zrobiła na mnie ogromne wrażenie"
Strażacy interweniowali ponad tysiąc razy w poniedziałek w związku z niebezpieczną pogodą. W części kraju wystąpiły burze z silnym wiatrem oraz intensywnymi opadami deszczu. Interwencje dotyczyły między innymi zerwanych dachów oraz zalanych posesji.
Nawałnice w Polsce. Ponad tysiąc interwencji strażaków
O poranku zalana została ulica generała Zajączka na Żoliborzu. Podczas prac drogowych uszkodzony został hydrant. Do czasu jego naprawy wstrzymane będą dostawy wody do trzech bloków.
Podczas remontu ulicy uszkodzili hydrant. Mieszkańcy trzech bloków bez wody
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
W okolicach turystycznej chorwackiej miejscowości Omisz szaleje pożar lasu. W piątek po południu znaleziono ciało. Kilkadziesiąt osób zostało rannych. Przed niebezpiecznym żywiołem ostrzega polskie MSZ. O tym, jak wyglądała sytuacja na miejscu, opowiedziała polska turystka, która napisała do nas na Kontakt24.
Pożar w Chorwacji. Ogień w popularnym kurorcie. Polskie MSZ ostrzega
W Grecji na Półwyspie Chalcydyckim rozszalał się pożar roślinności. Władze ewakuowały łodziami kilkaset osób. Z żywiołem walczy ponad 150 strażaków, dwóch zostało rannych. Na Kontakt24 otrzymaliśmy relację Polaka, który przebywa w tym rejonie kraju.
Pożary w Grecji. "Na drodze zrobił się duży korek". Ewakuacja kilkuset osób
Erupcja Etny paraliżuje ruch lotniczy nad Sycylią. Z powodu wzmożonej aktywności wulkanu samoloty nie będą lądować na lotnisku w Katanii i odlatywać z niego do godziny 11 w środę. Ponad 200 Polaków utknęło na wyspie. Niektórzy z nich skontaktowali się z nami i opisali chaos, jaki zapanował w porcie lotniczym.
Wybuch Etny. Przedłuża się paraliż lotniska w Katanii. "To był pechowy urlop"
W nocy i w piątek przez Polskę przetoczył się front z burzami. Według informacji naszej synoptyk przyniósł obfite opady na południowym wschodzie kraju. Na Kontakt24 otrzymaliśmy nagranie pokazujące jedną z ulic w Rzeszowie po przejściu ulewy.
Ponad 80 litrów deszczu na Podkarpaciu. Ulice Rzeszowa jak rzeki
Ponad 1300 interwencji w związku z burzami zanotowali polscy strażacy w czwartek. Straż pożarna przekazała, że pięć osób zostało rannych. Najtrudniejsza sytuacja panowała w województwie warmińsko-mazurskim.
