Samochód ciężarowy przebił barierę ochronną na A4
Samochód ciężarowy przebił barierę ochronną i zablokował na kilka godzin autostradę A4 w obu kierunkach w Mysłowicach (Śląskie). Informację, nagranie i zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.
Do zdarzenia doszło około 2 w nocy.
- Nie znamy jeszcze przyczyn zdarzenia, prawdopodobnie przyczyniły się do tego trudne warunki atmosferyczne. Samochód ciężarowy zablokował drogę w miejscu zwężenia. Nie ma osób poszkodowanych - przekazał młodszy brygadier Wojciech Chojnowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach.
Pracowało siedem zastępów
Młodszy brygadier Chojnowski powiedział przed godziną 7, że na miejscu pracowało siedem zastępów straży pożarnej. Autostrada była zablokowana w obu kierunkach.
- Działania straży zakończyły się o 9.05 - przekazał przed godziną 10 Chojnowski.
Autor: ek/popi / Źródło: Kontakt 24
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Na Kontakt24 otrzymaliśmy zdjęcia remontowanej jezdni w miejscowości Strzepcz na Pomorzu, z której wystają słupy energetyczne. Gmina zapewnia, że to jeszcze nie koniec inwestycji. - Słupy energetyczne kolidujące z przebiegiem drogi zostaną usunięte - zapewnia Beata Noculak, zastępca wójta gminy Linia.
Dwóch mężczyzn zabarykadowało się w mieszkaniu przy ulicy Serockiej, w którym przebywała babcia jednego z nich. Jeden trafił na obserwację psychiatryczną, drugiego zatrzymała policja. Pierwszą informację oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt24.
