Kilka godzin trwało dogaszanie pożaru restauracji w Redzie (woj. pomorskie). W akcji gaśniczej brało udział kilkanaście jednostek straży pożarnej. Osoby przebywające w restauracji ewakuowały się przed przyjazdem służb, nikomu nic się nie stało. Zdjęcia z miejsca zdarzenia przesłał na Kontakt 24 internauta @Waldemar.
Strażacy zgłoszenie o pożarze dostali we wtorek po godzinie 12. "Zapalił się dach zrobiony z trzciny o powierzchni 250 m2. Całą strzechę z dachu trzeba zrzucić i dokładnie dogasić. W gaszeniu pożaru brało łącznie udział kilkanaście jednostek straży pożarnej" - powiedział mł. asp. Adam Milka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.
Jak dodał, nikt nie został poszkodowany. Osoby, które przebywały w restauracji, zdążyły się ewakuować przed przyjazdem straży. Nie wiadomo jeszcze jakie są przyczyny pożaru. Trwa szacowanie strat.
Autor: js,db//ja
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Wtorkowe trzęsienie ziemi o magnitudzie 6,8 spowodowało poważne szkody w japońskiej prefekturze Kumamoto. W nocy z wtorku na środę w wielu miastach wciąż trwała akcja poszukiwawczo-ratunkowa. Wstrząsy zmusiły ponad 300 tysięcy osób do opuszczenia domów, wiele gospodarstw nie ma także prądu i wody.
Trzęsienie ziemi w Japonii. Nocna akcja ratunkowa. "Nie możemy się z nikim skontaktować"
Na Targówku palił się warsztat i połączony z nim salon samochodowy. Ogień strawił budynek i pojazdy, również te zaparkowane na zewnątrz. Strażakom udało się zapobiec rozprzestrzenianiu się pożaru na sąsiednie zabudowania. Na miejscu pracowało kilkadziesiąt zastępów.
Pożar strawił salon samochodowy i warsztat
- Źródło:
- tvn24
Na Kontakt24 otrzymaliśmy zdjęcia z Bemowa. Na Osiedlu Przyjaźń drzewo przewróciło się i zniszczyło dach budynku. Na miejscu pracują strażacy.
