tvnpix
Relacja Reportera 24 z Parku Yellowstone, Foto: darekny, Kontakt 24

Relacja z Parku Yellowstone materiałem tygodnia

Kolejny raz wybraliście materiał tygodnia Kontaktu 24. Tym razem spośród ośmiu rywalizujących ze sobą wiadomości najwięcej głosów otrzymała relacja Reportera 24 o nicku darekny z Parku Yellowstone. Zdjęcia efektownych bizonów, superwulkanu i wodospadów uzyskały 38 proc. Waszych głosów. Na drugim miejscu (25 proc.) uplasował film o "tico-ciężarówce"autorstwa Muchy6630. Wasze uznanie zdobyła też relacja z pożaru mostu Łazienkowskiego w Warszawie (23 proc.). Zwycięzcy gratulujemy i jak zawsze czekamy na więcej Waszych materiałów, które będą mogły rywalizować o kolejną odznakę materiału tygodnia.

I miejsce: Superwulkan, bizony, wodospady - relacja z Yellowstone

Podchodzące do ludzi bizony, 90-metrowy wodospad, gorące źródła oraz gejzery, to tylko niektóre atrakcje, czekające na zwiedzających Park Yellowstone, położony w Stanach Zjednoczonych. Odwiedził go Reporter 24 darekny. Piękno fauny i flory występującej w parku uchwycił na zdjęciach i filmach, które zamieścił w serwisie Kontakt 24.

Czytaj więcej


II miejsce: Małe auto, duże możliwości, czyli tico-ciężarówka

Pomysłowość kierowców nie zna granic. Przekonujemy się tym wielokrotnie ze zdjęć i filmów, które otrzymujemy od Was na Kontakt 24. Tym razem film z Przywidza (woj. pomorskie), gdzie jeden z kierowców napotkał na swojej drodze daewoo tico... przewożące na dachu karoserię innego samochodu.

Czytaj więcej


III miejsce: "Fale asfaltu" - pożar na moście Łazienkowskim

 

Blisko 12 godzin strażacy walczyli z ogniem na moście Łazienkowskim w Warszawie. Płonęła drewniana konstrukcja pod mostem. Ruch na Trasie Łazienkowskiej jest wstrzymany do odwołania. Pierwsze informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Czytaj więcej


W poprzednich tygodniach zwyciężyli:

Raj dla fotografów. Reporter 24 zachwycony pięknem Śnieżki

Fotorelacja z wypadku wozu strażackiego

Bitwa pór roku na zdjęciach Casimirusa

Ogromny pożar w Zelowie

Bunt parafian w Gowarczowie

Lis na zdjęciach Reporterki 24