Pożar po zderzeniu. Spłonęły dwie ciężarówki
Dwa samochody ciężarowe stanęły w ogniu po wypadku na drodze krajowej numer 50 w miejscowości Mszczonów (woj. mazowieckie). Dwie osoby zostały poszkodowane. Pierwsze zdjęcia zamieścił w naszym serwisie internauta o nicku @BigMadOwl.
"Do pożaru doszło w wyniku wypadku. Na drodze krajowej numer 50 paliły się dwa samochody ciężarowe. Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 5:39 " - powiedział nam dyżurny z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie.
Dodał, że dwie osoby zostały poszkodowane. "Na miejscu jest sześć zastępów strażackich" - poinformował dyżurny.
Części bagażowe w płomieniach
Jak powiedział po godzinie 7 na antenie TVN24 Piotr Grzelecki ze straży pożarnej w Żyrardowie, pożar został szybko zlokalizowany. Dwie poszkodowane w wypadku osoby zostały przetransportowane do szpitala. "Zapaliło się prawdopodobnie po uderzeniu. Od zwarcia instalacji zapaliło się w komorach silnika. Później stanęły w płomieniach części bagażowe, gdzie był przewożony towar. Były to prawdopodobnie samochody firm kurierskich" - poinformował Grzelecki.
Utrudnienia w ruchu
Po wypadku droga krajowa numer 50 była zablokowana. Jak podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia zakończyły się ok godz. 17.
Autor: kde/jaś
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Na terenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania zapaliła się śmieciarka. Pojazd znajdował się w jednym z budynków zakładu, ale strażakom udało się opanować sytuację, zanim ogień rozprzestrzenił się na jego wnętrze. Nikt nie ucierpiał.
Córka pana Macieja pomyliła się o 30 groszy przy zakupie biletu. Kontroler wystawił nastolatce 353 złote opłaty dodatkowej. - Gdybym był kontrolerem, podszedłbym do tej sytuacji inaczej - powiedział nam burmistrz Żywca i zapowiedział anulowanie mandatu.
Pomyłka o 30 groszy przy kupnie biletu i 353 złote kary
Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT ze stolicy Majorki do Warszawy lądował w nocy w Mediolanie. Jeden z członków załogi zasłabł, dlatego kapitan poprosił służby włoskiego portu o zapewnienie asysty medycznej.
Przerwany lot z Majorki do Warszawy. Zasłabł członek załogi
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl / Kontakt24
Włochy żyją sprawą interwencji policji w Bolonii, w trakcie której zmarł 42-letni mężczyzna pochodzenia marokańskiego. Człowiek zachowywał się agresywnie, ale równocześnie miał wzywać pomocy. Tej się nie doczekał - policja i pogotowie zbagatelizowały jego stan. Włosi zbulwersowani sytuacją domagają się sprawiedliwości, ale prawo jest po stronie funkcjonariuszy.
Na stacji metra Młociny w poniedziałek rano interweniowały służby. Jedna z pasażerek została zabrana do szpitala po tym, jak w ramię uderzył ją fragment rury. Nie ma utrudnień w kursowaniu pociągów.
Z rusztowania w metrze spadła rura i raniła pasażerkę
- Źródło:
- Kontakt24, tvnwarszawa.pl
Na Kontakt24 otrzymaliśmy zdjęcia z Bemowa. Na Osiedlu Przyjaźń drzewo przewróciło się i zniszczyło dach budynku. Na miejscu pracują strażacy.
Po niedzielnych burzach strażacy interweniowali w Polsce ponad 1600 razy. Najgroźniejsze warunki panowały w południowych i wschodnich regionach kraju. W Białej Podlaskiej silne opady spowodowały zalanie kilku ulic. Niebezpiecznie było także w Małopolsce, gdzie szalał porywisty wiatr.
