tvnpix
Piłkarze reprezentacji przylecieli do Kazachstanu

Polska reprezentacja już w Kazachstanie. Reporter 24 przywitał ich na lotnisku

O takiej okazji marzy każdy kibic. Do Kazachstanu przyleciała już polska reprezentacja w piłce nożnej, która w niedzielę rozpocznie eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji. Na Astana International Airport był pan Grzegorz, który nagrał moment wyjścia piłkarzy z samolotu na lotnisko. Nagranie nadesłał na Kontakt 24.

- Mąż wracał właśnie do Polski, ale wiedział, że zaraz przylecą piłkarze. Poczekał więc chwilę, żeby nagrać ten moment. Piłkarze przylecieli o godzinie 00:37 czasu lokalnego na lotnisko Astana International Airport w Kazachstanie - relacjonowała Pani Agnieszka, żona autora nagrania. - Mąż żałował, że nie mógł zostać na mecz - dodała.

Początek eliminacji dla polskiej drużyny

Polscy piłkarze przylecieli do Kazachstanu, by rozpocząć eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji. Rozpoczynając niedzielnym meczem kampanię eliminacyjną, dostarczą nam ponownie pozytywnych emocji, trwających miejmy nadzieje również do imprezy rozgrywanej za dwa lata.

Jak twierdzą komentatorzy, przeciwnik nie jest trudny i o ile zawodnikom nie przydarzy się nieprzyjemna przygoda, to początek eliminacji powinien podtrzymać świetną atmosferę w drużynie jak i wokół niej. Z obozu biało- czerwonych dochodzą dobre wieści, nie licząc oczywiście pechowej kontuzji Kamila Grosickiego, więc dobry start powinien tylko podnieść już i tak stosunkowo wysokie morale w zawodnikach i kibicach.

Zgrupowanie pomogło wyłonić wyjściowy skład. Nie obyło się też bez zajęć taktycznych, na których poznawali przeciwnika. Teraz wszyscy czekamy na potwierdzenie dobrej dyspozycji z końca poprzedniego sezonu, niedawno zakończonych Mistrzostw Europy jak i początku nowych wyzwań w ligowych potyczkach.

O kontuzji Kamila Grosickiego, skrzydłowego reprezentacji, przeczytaj na portalu tvn24.pl

Autor: ak/aw