Po przegranym meczu polskiej reprezentacji z Irlandią w czwartek pięciu polskich kibiców zostało aresztowanych na lotnisku w Dublinie po wszczęciu bójki podczas odprawy lotów. Byli pod wpływem alkoholu. Po nocy spędzonej w areszcie czekają na postawienie zarzutów. Informacje o bójce otrzymaliśmy na Kontakt 24 od internauty.
Pierwsza informacja, którą otrzymaliśmy na Kontakt 24 mówiła o zatrzymaniu 50 polskich kibicach. Jednak jak poinformowało nas biuro prasowe irlandzkiej Gardy, aresztowanych na lotnisku w Dublinie zostało pięciu polskich obywateli będących pod wpływem alkoholu. Policja dodała, że w wyniku zajścia nikt nie został ranny. Polacy przebywają obecnie na posterunku policji w Ballymun, gdzie oczekują na postanowienie sądu w ich sprawie.
Zatrzymanie po przegranym meczu
Do zatrzymania doszło w czasie odprawy lotów na lotnisku w Dublinie. Mężczyźni wracali z towarzyskiego meczu Polska - Irlandia, który odbył się na stadionie Aviva w środę. Spotkanie zakończyło się przegraną Polaków i wynikiem 2:0.
Autor: aw/jas
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Dwoje turystów schodziło ze Śnieżki zamkniętą trasą. Najprawdopodobniej weszli na szlak od strony Czech. Według świadka do tej sytuacji byli kompletnie nieprzygotowani. - Mieli mnóstwo szczęścia - powiedział autor nagrania, na którym widać zmagania turystów.
"Wybrali się w góry w trampkach i leginsach". Szli zamkniętym szlakiem
We wtorek rano w rejonie Ronda Zgrupowania Armii Krajowej "Radosław" pojawił się policyjny śmigłowiec, a na dachu budynku działali funkcjonariusze z oddziałów kontrterrorystycznych. Jak ustaliliśmy, śledztwo dotyczy handlu substancjami rozprowadzanymi na siłowniach. Nagrania oraz zdjęcia z akcji otrzymaliśmy na Kontakt24.
Black Hawk nad budynkiem, antyterroryści na dachu. Minister potwierdza zatrzymania
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl, Kontakt24, PAP
W sobotę wieczorem cztery samochody zderzyły się w Alejach Jerozolimskich. Podróżowało nimi łącznie siedem osób, jedna trafiła do szpitala.
Zderzenie czterech aut w Alejach Jerozolimskich. Jedna osoba w szpitalu
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl, Kontakt24
W czwartek wystąpiły poważne utrudnienia na trasie A2 w rejonie węzła Konotopa (Mazowieckie). Ich powodem było zderzenie dwóch tirów i auta osobowego. Jedna z ciężarówek paliła się dwukrotnie: zaraz po zderzeniu oraz kiedy służby ściągały ją z jezdni. W najgorszym momencie korek miał prawie 12 kilometrów.
Najpierw zderzenie, potem dwa pożary na autostradzie A2
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
W hali na terenie składowiska odpadów w miejscowości Chojnica (woj. zachodniopomorskie) wybuchł pożar. Ogniem objęty jest budynek sortowni. Według wstępnych ustaleń nikt nie ucierpiał. Informacje o pożarze otrzymaliśmy na Kontakt24.