Dachowaniem poloneza zakończyła się kolizja dwóch samochodów, do której doszło w poniedziałek wieczorem w Gałowie (woj. wielkopolskie). Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażaków, którzy zabezpieczyli wyciek paliwa. Zdjęcia z akcji zamieścił w serwisie Kontaktu 24 internauta Paradocs.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godziny 21 w miejscowości Gałowo, przed Szamotułami.
"Mitsubishi outlander uderzył w tylne koło poloneza trucka, który następnie wypadł z trasy i dachował" - powiedział w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach.
Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej. "Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu wycieku paliwa z poloneza oraz zakręceniu zaworu butli z gazem propan-butan" - dodał strażak.
W kolizji nikt nie ucierpiał.
Autor: mmt/aw
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Samolot linii LOT lecący do Dominikany, musiał zawrócić do Warszawy. Powodem była usterka techniczna.
Samolot miał lecieć do Dominikany. Zawrócił z powodu usterki
- Źródło:
- Kontakt24
Czytelnicy alarmują w swoich wiadomościach na Kontakt24: brakuje pelletu. Problem, który jest efektem bardzo mroźnej zimy, zauważa także minister energii. Miłosz Motyka nie wyklucza interwencji, jeśli zostaną stwierdzone nieprawidłowości na rynku opału.
W Polkowicach (Dolnośląskie) palił się market spożywczy popularnej sieci. Na miejscu pracowało 25 zastępów straży pożarnej. Dwóch strażaków poślizgnęło się na zamarzniętej wodzie - jeden zwichnął bark, drugi uszkodził kostkę.
Market w ogniu. Dwaj strażacy potrzebowali pomocy medycznej
Pasażerowie lotu z Punta Cana w Dominikanie do Warszawy poinformowali nas o awarii samolotu, przez którą utknęli na lotnisku. "Ludzie koczują na podłodze z małymi dziećmi" - napisali na Kontakt24. Noc z soboty na niedzielę podróżujący spędzili na lotnisku. Zakwaterowanie zapewniono w niedzielę rano - przekazał rzecznik Polskich Linii Lotniczych Krzysztof Moczulski.
"Koczują na podłodze z małymi dziećmi". Turyści utknęli w Dominikanie
- Źródło:
- Kontakt24, PAP
Na terenie przedszkola w Kwidzynie kobieta z nożem w ręku groziła zabiciem dziecka. Została obezwładniona przez nauczycielki. Jak przekazała prokuratura, sprawa jest prowadzona w kierunku usiłowania zabójstwa co najmniej jednego dziecka.
Weszła z nożem do przedszkola. Areszt dla kobiety
- Źródło:
- Kontakt24, tvn24.pl/gp
Mało brakowało, a w Koronowie (Kujawsko-Pomorskie) doszłoby do pożaru sklepu. Na parkingu tuż przy markecie w płomieniach stanął samochód. Zareagował między innymi kierowca, który przejeżdżał obok. - Podjąłem decyzję o natychmiastowym wypchnięciu płonącego auta spod ściany - mówi redakcji Kontaktu24.
Noc z poniedziałku na wtorek przyniosła niezwykle intensywną zorzę polarną. Światła Północy były widoczne w wielu miejscach Europy, w tym niemal w całej Polsce. Na Kontakt24 otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć od naszych czytelników.
