Pioruny i deszcz. Burzowo nad Polską
Silny front burzowy wkroczył we wtorek wieczorem do Polski. W nocy padało i grzmiało na północnym i środkowym zachodzie kraju. Burze przeszły przez wschodnie rejony Pomorza, Kujawy, Wielkopolskę oraz Dolny Śląsk, po czym skierowały się na północny wschód. Reporterzy 24 zamieścili w naszym serwisie filmy i zdjęcia.
Chłodny front atmosferyczny wkroczył do Polski od Zachodu. Jak informowała ok. godz. 22.00 synoptyk TVN Meteo Arleta Unton-Pyziołek, front burzowy rozciągał się od wschodniego Pomorza przez Kujawy, Wielkopolskę po Dolny Śląsk. Burze przemieszczały się na północny wschód.
Burze od Władysławowa po Gniezno
Wcześniej burze występowały w rejonie Władysławowa, Wejherowa, Lęborka, Kartuz, Czarnej Dąbrówki, Bytowa, Kościerzyny, Miastka, Chojnic, Człuchowa, Tucholi oraz Szczecinka, Okonka i Złotowa. Przemieszczały się w stronę Trójmiasta.
Burze w tym rejonie były silne i umiarkowane, a natężenie opadów wynosiło od 20 do 40 l/mkw.
Autor: js/ja
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Na jednym z osiedli w Kutnie nastolatka spadła z czwartego piętra. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowaną do szpitala w Łodzi. Pierwszą informację na ten temat otrzymaliśmy na Kontakt24.
Nastolatka spadła z czwartego piętra. Lądował śmigłowiec LPR
Na drodze ekspresowej S6, niedaleko miejscowości Płoty w województwie zachodniopomorskim, kierowcy zauważyli w sobotę niebieskiego Forda jadącego pod prąd. Policja szybko zatrzymała pojazd, zabrała kierowcy prawo jazdy i skierowała wniosek o ukaranie do sądu.
Pędził pod prąd ekspresówką. Nagranie
Sześć łabędzi znalazło się w niebezpiecznym miejscu przy drodze ekspresowej S6. Ptaki mogły wejść na jezdnię i spowodować zagrożenie dla siebie oraz kierowców. Policjanci i Ekopatrol Straży Miejskiej w Gdańsku odłowili łabędzie i przewieźli je w bezpieczne miejsce nad wodą. Relację ze zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt24.
Kilka dni temu poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucek nie mógł opuścić pokładu samolotu o własnych siłach - według świadków był bowiem mocno nietrzeźwy. Na Kontakt24 otrzymaliśmy zdjęcia mające przedstawiać, w jakim stanie był poseł. Wszystko wskazuje na to, że są autentyczne. Sam poseł przeprosił "urażonych sytuacją na lotnisku".
Poseł PiS "niedysponowany" na lotnisku. Przeanalizowaliśmy zdjęcia ze zdarzenia
Autostrada A2 była zablokowana w sobotę na wysokości Nowego Tomyśla (Wielkopolskie) po zderzeniu trzech pojazdów. Przez wiele godzin były utrudnienia, ruch wrócił do normy późnym wieczorem.
Duże utrudnienia na autostradzie A2 po zderzeniu. Były objazdy
Ktoś próbował oślepić laserem załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w czasie próby lądowania przy szpitalu na ulicy Szaserów w Warszawie. Na pokładzie maszyny była ranna osoba. Pierwsze informacje ze zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt24.
Ktoś oślepiał laserem pilota Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Sprawa trafiła na policję
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
