Pies przechodzący na zielonym, płonący świdermajer czy relacja z Katmandu? Wybierz materiał tygodnia!

Który materiał był najlepszy w ostatnim tygodniu?

Kolejny raz wybieramy materiał tygodnia Kontaktu 24. I tym razem Reporterzy 24 przesłali nam solidną garść zdjęć oraz filmów. Zagłosujcie na ten materiał, który spodobał Wam się najbardziej! Pies, który przechodzi tylko na zielonym świetle, piękny krajobraz Zapory Hoovera czy może obraz pożaru w Słupcy? Czekamy na Wasze głosy!

Wielkie ulewy, auta pod wodą. Ludzie ewakuowani na pontonach

Kontakt24 - Opinia użytownika

Wielkie ulewy i gradobicie przeszły nad Polską. W Brzezinach (woj. łódzkie) zaledwie 17 minut starczyło, by zalane było większość ulic. Do ulewy doszło też w Częstochowie (woj. śląskie), gdzie strażacy też mieli ręce pełne roboty. Zdjęcie i informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

O psie, który przechodzi tylko na zielonym. "Ludzie wciskają przycisk na przejściu"

Kontakt24 - Opinia użytownika

"W drodze do pracy trafiłem na bardzo inteligentnego psa" - napisał na Kontakt 24 internauta Paweł. Na zarejestrowanym we wtorek w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) nagraniu widać, jak zwierzak zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych i spokojnie czeka na zielone światło. Przed wejściem na jezdnię zdąży się jeszcze rozejrzeć. Jak relacjonował Reporter 24, przechodnie specjalnie dla niego wciskają przycisk na przejściu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Eksplozja, płomienie i ciężko ranny mieszkaniec. Nagrania ze Słupcy

Kontakt24 - Opinia użytownika

Jedna osoba została ciężko ranna po wybuchu butli z gazem w jednym z bloków w Słupcy (woj. wielkopolskie). Z budynku ewakuowano kilkanaście osób. Część z nich nie będzie mogła wrócić do swoich mieszkań. Pierwszą informację, a także nagrania pokazujące moment pożaru ,otrzymaliśmy na Kontakt 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Ilu policjantów potrzeba do kierowania ruchem? 12". Ale tylko na szkoleniu

Kontakt24 - Opinia użytownika

Widok kilkunastu policjantów ruchu drogowego na jednym skrzyżowaniu wywołał zdziwienie u Reporterki 24 o nicku cinom. Nietypową sytuację uchwyciła w Warszawie, a nagranie przesłała na Kontakt 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do niedawna zachwycało cały świat. Dziś obrócone w ruinę. Katmandu na zdjęciach Reportera 24

Kontakt24 - Opinia użytownika

Zabytkowy plac Durbar Square, majestatyczne świątynie poświęcone hinduskim bóstwom i tłumy turystów. Tak przed pięciu laty wyglądała stolica Nepalu. Barwne zdjęcia Katmandu, które otrzymaliśmy na Kontakt 24, powstały podczas wycieczki w 2010 roku. Zabytkowa starówka została zniszczona podczas sobotniego trzęsienia ziemi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spłonął świdermajer. "Nadaje się tylko do rozbiórki"

Kontakt24 - Opinia użytownika

W nocy z soboty na niedzielę spłonął jeden z otwockich (woj. mazowieckie) świdermajerów. Z ogniem walczyło 15 zastępów straży, konieczna była też ewakuacja mieszkańców. Informacje otrzymaliśmy na Kontakt 24.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Zapiera dech w piersiach, ujarzmiła rzekę". Zapora Hoovera w obiektywie Reportera 24

Kontakt24 - Opinia użytownika

To jeden z symboli Stanów Zjednoczonych XX wieku. Zapora Hoovera jest nie tylko widowiskowym wytworem wyobraźni inżynierów, ale również miejscem o niesamowitym krajobrazie. W podróż do tego szczególnego miejsca zabrał nas Reporter 24 darekny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Orki, smoki i "Gwiezdne Wojny". Poznański raj dla miłośników fantasy