tvnpix
Inteligentny pies, Foto: Piotr

O psie, który przechodzi tylko na zielonym. "Ludzie wciskają przycisk na przejściu"

"W drodze do pracy trafiłem na bardzo inteligentnego psa" - napisał na Kontakt 24 internauta Paweł. Na zarejestrowanym we wtorek w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) nagraniu widać, jak zwierzak zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych i spokojnie czeka na zielone światło. Przed wejściem na jezdnię zdąży się jeszcze rozejrzeć. Jak relacjonował Reporter 24, przechodnie specjalnie dla niego wciskają przycisk na przejściu.

- Widuję tego psa od roku, ale dopiero wczoraj udało mi się go nagrać - mówił w rozmowie z Kontaktem 24 Paweł. Jak mówił, pies jest stałym bywalcem jednego z przejść dla pieszych w Ełku (woj. warmińsko-mazurskie). Reporter 24 zarejestrował czekającego na zmianę świateł czworonoga we wtorek ok. godz. 8:30.

"Ludzie zmieniają mu światło"

Na przesłanym na Kontakt 24 nagraniu widzimy jak zwierzak zatrzymuje się przed pasami, cierpliwie czeka na zmianę światła na zielone, a gdy te się pojawi - rozgląda się i wkracza na pasy. - Zawsze wciskam dla niego przycisk przy przejściu. Inni przechodnie też to robią - mówił Paweł. Zdaniem internauty, pies jest dobrze znany w okolicy. - Podejrzewam, że jest bezdomny. Zawsze widzę go na ulicy - zgaduje.

Kolejny raz psy zaskakują nas swoim sprytem. W Kontakcie 24 opisywaliśmy już czworonogi, którym nie straszne wysokie płoty i te, które nauczyły się jeździć pociągami.

Tośka odwiedziła Bercika. Nawet płot jej nie zatrzymał

Pies-podróżnik nie chciał wysiąść z pociągu. Pojechał do stolicy

 

 

Autor: rydz/sk