Nie zobaczyła policjanta i wjechała w radiowóz
Kobieta kierująca Mitsubishi prawdopodobnie nie zwróciła uwagi, że ruch w jej kierunku jest wstrzymany przez policjanta, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w policyjny radiowóz. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu w Poznaniu. Nikt nie odniósł obrażeń. Film do redakcji Kontaktu 24 przesłał @Mateusz.
Do kolizji doszło o godzinie 14:30 na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Grochowskiej w Poznaniu.
"Kierująca Mitsubishi Lancer kobieta nie zauważyła, że w jej kierunku ruch jest chwilowo wstrzymany przez funkcjonariusza policji. W ostatniej chwili straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w stojącą obok policyjną Alfę Romeo" - tłumaczy w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 asp. sztab. Zbigniew Paszkiewicz z zespołu prasowego KWP w Poznaniu. "Na szczęście nikomu się nic nie stało. Nie ma też utrudnień w ruchu" - dodaje policjant.
Autor: dsz//tka
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Wtorkowe trzęsienie ziemi o magnitudzie 6,8 spowodowało poważne szkody w japońskiej prefekturze Kumamoto. W nocy z wtorku na środę w wielu miastach wciąż trwała akcja poszukiwawczo-ratunkowa. Wstrząsy zmusiły ponad 300 tysięcy osób do opuszczenia domów, wiele gospodarstw nie ma także prądu i wody.
Trzęsienie ziemi w Japonii. Nocna akcja ratunkowa. "Nie możemy się z nikim skontaktować"
Na terenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania zapaliła się śmieciarka. Pojazd znajdował się w jednym z budynków zakładu, ale strażakom udało się opanować sytuację, zanim ogień rozprzestrzenił się na jego wnętrze. Nikt nie ucierpiał.
Włochy żyją sprawą interwencji policji w Bolonii, w trakcie której zmarł 42-letni mężczyzna pochodzenia marokańskiego. Człowiek zachowywał się agresywnie, ale równocześnie miał wzywać pomocy. Tej się nie doczekał - policja i pogotowie zbagatelizowały jego stan. Włosi zbulwersowani sytuacją domagają się sprawiedliwości, ale prawo jest po stronie funkcjonariuszy.
