Mokro i ślisko. Siedem aut uszkodzonych
W sumie siedem pojazdów zostało uszkodzonych w wyniku kolizji, do której doszło około południa w Bielsku-Białej. Zderzyły się ze sobą autobus komunikacji miejskiej oraz osobówka, zahaczając przy okazji o zaparkowane obok samochody. Nikomu nic się nie stało. Zdjęcia oraz informację otrzymaliśmy od @Jacka.
Do kolizji doszło na ulicy Sobieskiego. "Przyczyną mogły być niesprzyjające warunki atmosferyczne - opady śniegu i śliska nawierzchnia" - powiedziała nam Elwira Jurasz z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.
Autor: ja//tka
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Dwóch obywateli Białorusi zostało zatrzymanych w sprawie wczorajszego morderstwa 44-letniego Rosjanina w Białej Podlaskiej. Prokuratura na razie "bada ich związek" z tym zdarzeniem. Zabity to Siemion Skriepiecki - artysta, krytyk Władimira Putina.
Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Nowe informacje od prokuratury
CLN, zwana demencją dziecięcą, to ultrarzadka, nieuleczalna choroba, która manifestuje się około trzeciego roku życia. Taka diagnoza dotyczy zaledwie kilkudziesięciorga dzieci w Polsce. W poszukiwaniu ratunku ich rodzice często decydują się na wyjazd z kraju. Dlaczego jedyna dostępna terapia nie jest refundowana w Polsce?
