Matiz w ogniu. Pożar wybuchł w trakcie jazdy
Kierowca matiza zauważył dym wydobywający się spod maski jego samochodu. Informację o zdarzeniu i zdjęcie płonącego auta przesłał na Kontakt 24 internauta @ Zielony.
"Dziś ok. godz. 8.30 w Tarnowie przy ul. Lwowskiej doszło do pożaru samochodu osobowego" - poinformował naszą redakcję Reporter 24 @ Zielony.
Jak tłumaczyła nam st. asp. Olga Lesińska-Żabińska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, kierowca zauważył w trakcie jazdy dym wydobywający się spod maski jego auta.
"Kierujący matizem, zatrzymał się i wezwał pomoc. Prawdopodobnie doszło do zwarcia. Spaliła się cała komora silnika w aucie. Strażacy ugasili pożar w kilka minut" - poinformowała policjantka.
Dzięki szybkiej akcji straży, ogień się nie rozprzestrzenił i nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.
"Teraz na miejscu jest wszystko uprzątnięte. Kierowca miał odholować samochód, który nie nadawał się już do jazdy" - dodała rzeczniczka.
Autor: mz/dw
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
W okolicach turystycznej chorwackiej miejscowości Omisz szaleje pożar lasu. W piątek po południu znaleziono ciało. Kilkadziesiąt osób zostało rannych. Przed niebezpiecznym żywiołem ostrzega polskie MSZ. O tym, jak wyglądała sytuacja na miejscu, opowiedziała polska turystka, która napisała do nas na Kontakt24.
Pożar w Chorwacji. Ogień w popularnym kurorcie. Polskie MSZ ostrzega
W Grecji na Półwyspie Chalcydyckim rozszalał się pożar roślinności. Władze ewakuowały łodziami kilkaset osób. Z żywiołem walczy ponad 150 strażaków, dwóch zostało rannych. Na Kontakt24 otrzymaliśmy relację Polaka, który przebywa w tym rejonie kraju.
Pożary w Grecji. "Na drodze zrobił się duży korek". Ewakuacja kilkuset osób
Częściowe zaćmienie Słońca nie było jedynym wyjątkowym zjawiskiem, jakie wystąpiło w środowy wieczór w Polsce. Kilka godzin po tym, jak Księżyc przysłonił część naszej najbliższej gwiazdy, na niebie pojawiły się Perseidy. Na Kontakt24 otrzymaliśmy wyjątkowe zdjęcia i nagrania.
Perseidy 2026. Za nami wyjątkowa "noc spadających gwiazd"
Sędzia zatrzymany przez policję w Gryfinie usłyszał zarzut prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. Sąd Najwyższy, na wniosek Prokuratury Krajowej, pozbawił go we wtorek immunitetu i zezwolił na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej.
Sędzia był pijany, jechał autem. Zawieszenie i zarzut
Powalone drzewa, utrudnienia na drogach i dziesiątki interwencji służb - to skutki burz, jakie przeszły nad Polską w nocy ze środy na czwartek. W województwie zachodniopomorskim konieczna była ewakuacja pasażerów pociągu. Na Kontakt24 otrzymaliśmy wiele nagrań nocnych nawałnic.
Nocne nawałnice. Połamane drzewa i ewakuacje pasażerów
Prawy i wspaniały człowiek, ikona, mistrz, filar TVN24, jeden z największych dziennikarzy - tak widzowie naszej stacji żegnają Andrzeja Morozowskiego. Piszą, że trudno pogodzić im się z tym, że nie zobaczą go już na ekranie.
