tvnpix
Maluch wpadł w poślizg, Foto: Michał

Maluch wpadł w poślizg. Obróciło go, zatrzymał się przed ciężarówką

Fiat 126p obraca się na mokrej drodze i zatrzymuje tuż przed ciężarówką. - Kierowca malucha był w lekkim szoku, ale pojechał dalej - mówi Reporter 24. Nagranie z Nowego Dworu Mazowieckiego otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło we wtorek na ulicy Warszawskiej, kilka minut przed godziną 20.

"Był w lekkim szoku"

Na przesłanym nagraniu widzimy jak fiat 126p przed wjazdem na rondo wpada w poślizg i po obrocie wokół własnej osi zatrzymuje się tuż przed nadjeżdżającą ciężarówką. - Kierowca malucha był w lekkim szoku, ale pojechał dalej - powiedział pan Michał, który nagrał całe zdarzenie.

Według niego wpływ na tę sytuację miała śliska nawierzchnia, tylny napęd i najprawdopodobniej zużyte opony. - Szczęście, że tylko tak się to skończyło – podsumował.

Wpadł w poślizg i uderzył w bariery

O podobnej sytuacji informowaliśmy kilka miesięcy wcześniej. Kierowca auta osobowego poruszający się warszawską trasą S8, wpadł w poślizg i uderzył w bariery. Do zdarzenia doszło między węzłem Wisłostrada a wjazdem do tunelu nad ulicą Gwiaździstą.

- Pół godziny wcześniej zaczął padać deszcz, więc warunki na drodze się pogorszyły. Jechałem w kierunku Żoliborza i zobaczyłem, jak jeden z kierowców traci panowanie nad swoim samochodem, wpada w poślizg i uderza w barierki - relacjonował pan Marcin, świadek zdarzenia.

Dodał, że to newralgiczne miejsce, gdzie często dochodzi do wypadków i kolizji.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl

Autor: ab, ok//ank Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24