Zaskakujący upominek znalazł podczas wycieczki do Pragi nasz Reporter 24, Kacpero_Kowalczyk. Na witrynie sklepowej obok wizerunków ikon pop-kultury takich jak John Lennon, Marilyn Monroe czy Jimmy Hendrix, zobaczył Lecha Kaczyńskiego.
Wizerunek zmarłego polskiego prezydenta utrwalony został w szkle.
Pamiątkowy sześcian nabyć można za 250 czeskich koron, czyli około 40 złotych.
kc//ŁUD
Autor: redakcja
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
W Alei Stanów Zjednoczonych w płomieniach stanął autobus miejski linii 411. Nad Warszawą unosiły się kłęby czarnego dymu. Nie ma osób poszkodowanych.
Autobus w płomieniach i ogromny słup dymu. Nagranie z Warszawy
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
Dwóch obywateli Białorusi zostało zatrzymanych w sprawie wczorajszego morderstwa 44-letniego Rosjanina w Białej Podlaskiej. Prokuratura na razie "bada ich związek" z tym zdarzeniem. Zabity to Siemion Skriepiecki - artysta, krytyk Władimira Putina.
Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Nowe informacje od prokuratury
Rosja w nocy masowo zaatakowała Ukrainę. Prezydent Wołodymyr Zełenski powiadomił, że Moskwa użyła w uderzeniach 70 rakiet i ponad 600 dronów. W Kijowie uderzono między innymi w klasztor Ławra Peczerska. W związku z atakami Polska poderwała myśliwce.
