66-letni mężczyzna z ranami ciętymi trafił do szpitala po awanturze, do jakiej doszło podczas libacji alkoholowej w mieszkaniu na osiedlu Zabobrze w Jeleniej Górze (woj. dolnośląskie). Narzędzie jakim zostały zadane rany nie zostało do tej pory znalezione. Informację otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Reportera 24 lukplo.
Informacja o awanturze w jednym z mieszkań na osiedlu Zabobrze w Jeleniej Górze dotarła do policjantów około 14:20.
"W mieszkaniu przebywało dwóch pijanych mężczyzn. Jeden z nich miał 73 lata, drugi 66 lat. W pewnym momencie starszy zaatakował młodszego. 66-latek z wieloma ranami ciętymi, między innymi brzucha, trafił do szpitala" - powiedziała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
Dodała, że policję o zdarzeniu poinformowała mieszkanka osiedla, która usłyszała dochodzące z mieszkania.
Nieznane są okoliczności zdarzenia. Policja nie znalazła narzędzia, którym zadano ciosy.
Autor: aw//tka
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
W hali w Obornikach w Wielkopolsce wybuchł pożar. Nad miastem unosił się gęsty, czarny dym. Straż pożarna po kilku godzinach zakończyła gaszenie. Obecnie skupia się na zabezpieczeniu zbiorników. Wicewojewoda wielkopolska Karolina Fabiś-Szulc potwierdziła, że pożar nie zagraża ani zdrowiu i życiu mieszkańców Obornik, ani środowisku.
Ugaszony pożar w "zakładzie o zwiększonym ryzyku". Brak groźby skażenia Warty
Wieczorne zajęcia baletowe na Mokotowie zakończyły się interwencją służb. Stado dzików zablokowało jedyne wyjście z osiedlowej świetlicy, w której było pięcioro dzieci i ich opiekunowie. Zwierzęta przegonili pracownicy Lasów Miejskich.
"Nie było jak ich ominąć". Dziki "uwięziły" dzieci w świetlicy
- Źródło:
- Kontakt24, tvnwarszawa.pl
Strażacy opanowali pożar, który w niedzielę rano wybuchł w pofabrycznej hali przy ulicy Targowej w Gorzowie Wielkopolskim. Budynek, w którym znajdował się park trampolin, wypalił się od środka. W pożarze nikt nie ucierpiał.
Płonęła hala, kłęby dymu nad miastem. "Straty materialne są poważne"
Prokuratura bada sprawę podejrzenia znęcania się nad 8-letnim uczniem z Łącznej (woj. świętokrzyskie). Rodzice twierdzą, że widzieli na nagraniu z monitoringu agresywne zachowanie nauczycielki wobec syna. Dyrektor szkoły zapowiada jej zawieszenie.
W sobotę rano w Straszynie (woj. pomorskie) doszło do agresywnego incydentu drogowego, który zarejestrował autor nagrania przesłanego na Kontakt24. Na filmie widać, jak jeden z kierowców podchodzi do drugiego auta i atakuje siedzącą za kierownicą kobietę.
Agresja na drodze w Straszynie. Kierowca otworzył drzwi i zaatakował kobietę
- Źródło:
- TVN24, Kontakt24
