25-letni kierowca Volkswagena Polo z obrażeniami ciała trafił do szpitala po uderzeniu w wiadukt kolejowy. Do wypadku doszło w piątek około godziny 9.30 w Opolu, gdy przed maskę jadącego samochodu niespodziewanie wyskoczył czworonóg. Kierowca gwałtownie skręcił. O zderzeniu poinformował na swoim profilu w Kontakcie 24 portal 360opole.pl.
Wiadomość o wypadku potwierdził redakcji Kontaktu 24 Jarosław Dryszcz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
"Informację dotyczącą tego zdarzenia drogowego otrzymaliśmy o godzinie 9.36. 25-letni kierowca Volkswagena Polo jechał ulicą Luboszycką w kierunku centrum. Nagle na drogę wyskoczył pies. Mężczyzna skręcił gwałtownie i uderzył w wiadukt kolejowy. Rannego kierowcę odwieziono do Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu" - poinformował rzecznik.
Autor: ak//tka
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Do groźnego pożaru doszło w niedzielę wieczorem na Wisłostradzie. Zapaliła się ciężarówka przewożąca paliwa alternatywne.
Powalone drzewa, uszkodzone dachy i brak prądu - to niektóre skutki silnego wiatru, jaki szalał w Poniedziałek Wielkanocny. Nad częścią Polski przechodziły burze, a z nieba padał grad. Strażacy interweniowali ponad trzy tysiące razy. Materiały pokazujące pogodowe zamieszanie i jego skutki wysyłaliście do nas na Kontakt24.
Silny wiatr w Polsce. Tysiące interwencji strażaków
W Białymstoku przestaje działać huta szkła. Właściciel produkcję przenosi do Pieńska na Dolnym Śląsku. Pracownicy mieli jechać przynajmniej na tydzień do nowego zakładu, by tam rozwiązać umowę i odebrać odprawę. Tego wymagał od nich prezes firmy. Teraz twierdzi, że mogą to jednak zrobić na miejscu.
Przenoszą produkcję na drugi koniec Polski, radni czują się oszukani
Kierowca Audi, który uciekał przed policją, uderzył w betonowe bariery na trasie S17 w Warszawie. Wszystkie pięć osób podróżujących samochodem trafiło do szpitala, jedną z nich zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Okazało się, że kierujący i jedna z pasażerek byli poszukiwani.
Uciekał, przebił bariery, dachował. Był poszukiwany, miał trzy zakazy
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
