tvnpix
Małopolska oczami Reporterów 24, Foto: Kontakt 24

Jak zwiedzić Małopolskę, nie ruszając się z domu? Z Reporterami 24

Myślisz, że woj. małopolskie ma do zaoferowania jedynie Kraków, Tatry i Wieliczkę? Reporterzy 24 przetarli te wszystkie szlaki i udowadniają, że dawna stolica Polski to nie tylko miasto królów, a Wieliczka jest kopalnią nie tylko soli. Pakuj się! Policz anioły w Lanckoronie, obudź zmysły w Muszynie, a nawet spotkaj ducha w Czorsztynie! Odkryj całkiem inną stronę Małopolski! Czy dotrzymasz kroku Reporterom 24?

Kraków artystycznie

Na rozgrzewkę podróż tam i z powrotem zaczynamy od Krakowa. Swoje spojrzenie na miasto dawnej bohemy artystycznej pokazuje Reporter 24 o nicku acik34.

Wieliczka - kopalnia... sztuki!

Szklankę soli można pożyczyć przecież od sąsiadki, bo Wieliczka słynie też z największego w Polsce malowidła 3D! O tym niesamowitym dziele dostaliśmy informację od Reportera 24 o nicku Adrickt.

Coś dla (d)ucha

Małopolska doskonale łączy duchowe potrzeby zarówno kolekcjonerów wrażeń, łowców duchów, a także tych, którzy szukają ukojenia za klasztornymi murami. Adrickt odwiedził także najstarszy klasztor benedyktynek w Polsce!

Z kolei Reporter 24 o nicku karulek zachęca do zobaczenia ołtarza papieskiego w Starym Sączu.

Karulek nie zwalnia tempa i poszukiwaczom doznań innych niż wizualne proponuje Ogród Sensoryczny w Muszynie.

Prawdziwe wakacje z duchami nie były straszne Reporterce 24 Eli! A Ty? Jak bardzo jesteś odważny?

Spływ z flisakami

- A wszystko to w niedalekiej odległości od Szczawnicy - zachęca dalej Ela - gdzie można również obejrzeć piękno przyrody, wybierając się na spływ przełomem Dunajca.

"Hej, w góry!"

Górski klimat świetnie wpływa na każdego. W dodatku o każdej porze dnia i roku. Reporterzy 24 doskonale o tym wiedzą, dlatego postanowili się podzielić zdjęciami z Tatr, Pienin i Zakopanego. Sam zobacz i przekonaj się... czy istnieje dla Ciebie góra nie do zdobycia?

Lepsze góry wiosną...

 

... czy zimą?

 

Góry pochmurne...

...czy pogodne?

Lanckorona na ukoronowanie podróży

- Lanckorona to urokliwa wieś z niezwykłą atmosferą - pisze Reporterka 24 o nicku barma.

- Świetne miejsce na wypady w Beskid Makowski, a pod dniu pełnym wrażeń obowiązkowe spotkanie w kultowej już kawiarence "Arka"! - zapewnia. CZYTAJ WIĘCEJ

Przypominamy też, że cały czas możecie zamieszczać zdjęcia, filmy i opinie o najciekawszych miejscach. Na razie zachęcamy Was do podzielenia się z nami materiałami z:

WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Autor: em/aw