Ponad 100 morsów zebrało się w Augustowie, by punktualnie o godzinie 13 wskoczyć do lodowatej wody rzeki Netta. Wcześniej uczestnicy III Ogólnopolskiego Zlotu Morsów przeszli ulicami miasta w odzieniu, którego raczej ciężko wypatrywać na polskich ulicach w środku zimy.
Wideorelację z wydarzenia zamieścił w serwisie Kontaktu Reporter 24 bogdanpiekliksuwalki.
Autor: ja//tka
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Dwóch obywateli Białorusi zostało zatrzymanych w sprawie wczorajszego morderstwa 44-letniego Rosjanina w Białej Podlaskiej. Prokuratura na razie "bada ich związek" z tym zdarzeniem. Zabity to Siemion Skriepiecki - artysta, krytyk Władimira Putina.
Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Nowe informacje od prokuratury
CLN, zwana demencją dziecięcą, to ultrarzadka, nieuleczalna choroba, która manifestuje się około trzeciego roku życia. Taka diagnoza dotyczy zaledwie kilkudziesięciorga dzieci w Polsce. W poszukiwaniu ratunku ich rodzice często decydują się na wyjazd z kraju. Dlaczego jedyna dostępna terapia nie jest refundowana w Polsce?
