Golfem w drzewo. Za kierownicą 16-latek
Volkswagen golf uderzył w drzewo na drodze krajowej numer 6, na wysokości Ramlewa (woj. zachodniopomorskie). Jak się okazało, za kierownicą samochodu siedział 16-latek. Z urazem kręgosłupa trafił do szpitala. Zdjęcia z miejsca wypadku zamieścił w naszym serwisie internauta @Adam Wójcik. "Około godziny 16.30, na wysokości Ramlewa volkswagen golf uderzył w skarpę, a następnie w drzewo. Kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze" - powiedział nam Andrzej Duda z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Jak dodał, za kierownicą golfa siedział 16-latek. "Nie miał uprawnień. Został ranny. Trafił do szpitala z urazem kręgosłupa" - poinformował Duda.
Nie wiadomo jeszcze, czy chłopak był trzeźwy. "Zostanie pobrana krew do badań' - powiedział policjant. Sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny.
Autor: kde/jaś
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Gdzie jest burza? W niedzielę 14.06 nad Polską wędrują rozproszone wyładowania atmosferyczne. Śledź aktualną sytuację pogodową w tvnmeteo.pl.
Gdzie jest burza? Nie przestaje grzmieć
Przy ulicy Kolejowej stał samochód osobowy, w którego bagażniku zamknięte były koń i gołębie. Policja prowadzi postępowanie w sprawie znęcania się nad zwierzętami. Mężczyzna został w piątek zatrzymany. W sobotę usłyszał dwa zarzuty.
Zaparkowany samochód, w środku... koń i gołębie. Właściciel z zarzutami
- Źródło:
- Kontakt24
Policja w Belfaście spodziewa się kolejnego niespokojnego wieczoru po tym, jak minionej nocy na ulicach miasta płonęły pojazdy w trakcie zamieszek. - Nikt nie wychodził, wszyscy się bali - relacjonował w rozmowie z BBC świadek zdarzeń. Resort dyplomacji przekazał informacje o Polakach przebywających na miejscu.
Zamieszki w Belfaście. Apel dyplomatów do Polaków przebywających w mieście
CLN, zwana demencją dziecięcą, to ultrarzadka, nieuleczalna choroba, która manifestuje się około trzeciego roku życia. Taka diagnoza dotyczy zaledwie kilkudziesięciorga dzieci w Polsce. W poszukiwaniu ratunku ich rodzice często decydują się na wyjazd z kraju. Dlaczego jedyna dostępna terapia nie jest refundowana w Polsce?
Ta diagnoza zmusza całe rodziny do emigracji. Czy można to zmienić?
W Dąbrowie Górniczej, w której dorastała Maja Chwalińska, powstał mural przedstawiający tenisistkę. Nie znajduje się on w eksponowanym miejscu, ale przy zaniedbanych kortach na Gołonogu, gdzie jako mała dziewczynka zawzięcie trenowała.
Powstał mural Mai Chwalińskiej. Tam, gdzie rodziły się marzenia
Śledczy badają okoliczności tajemniczej śmierci 43-letniej kobiety, której ciało odnaleziono w niedzielę w jednym z mieszkań w Tczewie (woj. pomorskie). W toku prowadzonych czynności zatrzymano 19-latka. Na razie nie wiadomo, czy doszło tam do zabójstwa.
Ciało kobiety w mieszkaniu w Tczewie. Śledczy badają okoliczności śmierci
- Źródło:
- tvn24.pl
