Czyścił broń. Postrzelił kobietę w pośladek
Nieszczęśliwy wypadek w zakładzie rusznikarskim w Sieradzu. Właściciel zakładu czyścił broń, która wystrzeliła i raniła w pośladek przypadkową kobietę. Mężczyzna w wyniku wystrzału został ranny w rękę. Oboje trafili do szpitala. O zdarzeniu redakcję Kontaktu 24 poinformował portal sieradz.com.pl
"Doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna czyścił broń, która wypaliła, raniąc niegroźnie jego i znajdującą się w pobliżu kobietę. Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyzna z raną ręki, kobieta z raną pośladka"- poinformował w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 Paweł Chojnowski z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Mężczyzna miał pozwolenie na broń. Poszkodowani przebywają w szpitalu.
Autor: kde//ja
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
W komendzie policji w Śremie część policjantów przebywa na zwolnieniu lekarskim. Z informacji, które otrzymaliśmy na Kontakt24 wynika, że może być to forma protestu. Komendant wojewódzki zapowiedział wizytę w jednostce.
Policjanci na zwolnieniach lekarskich. Komendant wojewódzki reaguje
W Łodzi ewakuowano pracowników jednej z fabryk po tym, jak na jej teren wszedł mężczyzna z bronią i oddał strzały w kierunku jednego z pracowników. Nikt nie został ranny. Napastnikiem jest 42-letni były pracownik firmy, który był w niej zatrudniony przez 14 lat. Mężczyznę zatrzymano przed godziną 17.
Przeskoczył płot, wszedł do biura i strzelił. Napastnik zatrzymany
Na wysokości miejscowości Krzewie w województwie łódzkim mężczyzna zaciągnął hamulec awaryjny w pociągu i "zgłosił informację o pozostawionej walizce z ładunkiem wybuchowym". Ewakuowano pasażerów. Żadnego ładunku nie znaleziono.
Zaciągnął hamulec awaryjny w pociągu i powiedział o walizce z ładunkiem wybuchowym
Opóźnienia w kursowaniu promów na trasie Gdynia–Karlskrona. Kilkaset osób wciąż czeka na wypłynięcie do Gdyni po problemach przy cumowaniu promu Stena Spirit. Unieruchomiona jednostka blokuje ruch w porcie i powoduje zakłócenia w rejsach innych statków.
Problemy pasażerów Stena Line. Opóźnienia promów na trasie Gdynia - Karlskrona
- Źródło:
- RMF FM, Kontakt24, tvn24.pl
