Czołówka autobusu z BMW. Zginął kierowca
Jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie trafiły do szpitala w wyniku czołowego zderzenia autobusu PKS z samochodem osobowym na drodze krajowej numer 2 między miejscowościami Koło i Kościelec ( woj. wielkopolskie). Informacje o zdarzeniu zamieścił w serwisie Kontaktu 24 @Młody.
Jak poinformował Marek Zagrocki z Komendy Powiatowej Policji w Kole, samochód osobowy BMW na francuskich numerach rejestracyjnych z nieznanych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył sie z autokarem PKS Koło. "Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu. Dwóch rannych pasażerów trafiło do szpitala" - mówił na antenie TVN24 Zagrocki.
W autobusie, oprócz kierowcy, podróżowały trzy osoby. Nic się nikomu nie stało. Droga krajowa numer 2 w okolicy miejsca zdarzenia jest już przejezdna.
Autor: am//ja
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Na plaży w Mielnie pojawiła się foka, która weszła na deskę SUP jednego z plażowiczów. Niecodzienne zdarzenie wywołało niemałą sensację wśród obserwatorów. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt24.
Foka siedziała na desce SUP w Mielnie. Nagranie
Pożar wybuchł w nocy na terenie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Ogień zajął trzy zabytkowe budynki, w tym zabytkowy drewniany kościół. Dwa z obiektów doszczętnie spłonęły. Pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt24.
Wielki pożar skansenu w Sanoku. Spłonął bezcenny kościół św. Mikołaja
W Zatoce Puckiej odnaleziono ciało mężczyzny. Nie jest znana jeszcze jego tożsamość. Ustalają to policjanci.
Częściowe zaćmienie Słońca nie było jedynym wyjątkowym zjawiskiem, jakie wystąpiło w środowy wieczór w Polsce. Kilka godzin po tym, jak Księżyc przysłonił część naszej najbliższej gwiazdy, na niebie pojawiły się Perseidy. Na Kontakt24 otrzymaliśmy wyjątkowe zdjęcia i nagrania.
Perseidy 2026. Za nami wyjątkowa "noc spadających gwiazd"
Sędzia zatrzymany przez policję w Gryfinie usłyszał zarzut prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. Sąd Najwyższy, na wniosek Prokuratury Krajowej, pozbawił go we wtorek immunitetu i zezwolił na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej.
Sędzia był pijany, jechał autem. Zawieszenie i zarzut
W nocy i w piątek przez Polskę przetoczył się front z burzami. Według informacji naszej synoptyk przyniósł obfite opady na południowym wschodzie kraju. Na Kontakt24 otrzymaliśmy nagranie pokazujące jedną z ulic w Rzeszowie po przejściu ulewy.
