Osiem osób, w tym trzy ciężko, zostało rannych w czołowym zderzeniu dwóch busów w miejscowości Wysoka Kamieńska, w pobliżu Kamienia Pomorskiego. Zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24 od portalu kamienskie.info. Film zamieścił internauta @Iroo.
Do czołowego zderzenia dwóch busów doszło około godziny 7.20 na drodze krajowej nr 106. Jak informuje policja, przyczyną wypadku był najprawdopodobniej poślizg jednego z aut.
Łącznie dwoma busami podróżowało 12 osób. Osiem zostało rannych, trzy są w stanie ciężkim.
Jedna z ofiar wypadku została przetransportowana śmigłowcem ratowniczym do szpitala w Szczecinie.
Na miejscu pracuje policja oraz służby ratunkowe. Czytaj również na tvn24.pl.
Autor: js/ja
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Dwóch obywateli Białorusi zostało zatrzymanych w sprawie wczorajszego morderstwa 44-letniego Rosjanina w Białej Podlaskiej. Prokuratura na razie "bada ich związek" z tym zdarzeniem. Zabity to Siemion Skriepiecki - artysta, krytyk Władimira Putina.
Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Nowe informacje od prokuratury
CLN, zwana demencją dziecięcą, to ultrarzadka, nieuleczalna choroba, która manifestuje się około trzeciego roku życia. Taka diagnoza dotyczy zaledwie kilkudziesięciorga dzieci w Polsce. W poszukiwaniu ratunku ich rodzice często decydują się na wyjazd z kraju. Dlaczego jedyna dostępna terapia nie jest refundowana w Polsce?
