Ciężarówka z drewnem zablokowała obwodnicę
Ciężarówka wyładowana drewnem we wtorek wieczorem wjechała w barierkę rozdzielającą pasy w obu kierunkach na obwodnicy Trójmiasta. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami przez kilka godzin. Film z miejsca zdarzenia zamieścił w serwisie Kontaktu 24 internauta @Marek.
Ciężarówka z drewnem wjechała w barierki na wysokości Szadółek około godziny 18.40. "Blokuje po jednym pasie w obie strony. Na miejscu są już strażacy, utrudnienia mogą potrwać do późnych godzin nocnych" – poinformował dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa. Według informacji policji, ciężarówka zderzyła się z dwoma innymi samochodami. Nikt nie został ranny. Na miejscu pracuje 7 zastępów straży pożarnej.
Jak relacjonowali kierowcy, na obwodnicy w obu kierunkach utworzyły się ogromne korki. Ruch między węzłami Karczemki i Kowale był poważnie utrudniony.
Autor: js,ws/ja
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Strażacy gasili pożar w galerii Wisła w Płocku. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej. Jak informuje policja, ewakuowano 500 klientów i pracowników. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ogień pojawił się w podziemnej myjni samochodowej.
Pożar w galerii handlowej, ewakuowano 500 osób
- Źródło:
- Kontakt24
Narodowy Fundusz Zdrowia nałożył ponad pół miliona złotych kary na szpital w Świdnicy. Kontrola wykazała, że 30-letnia Patrycja, u której doszło do udaru, przez wiele godzin czekała na karetkę, mimo że była w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Kobieta zmarła.
Nie było karetki, Patrycja zmarła. Kara dla szpitala
Sześć sów uszatych siedzących obok siebie na jednym ogrodzeniu - taki widok zarejestrował Reporter24 w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie). Zimą zwierzęta te lubią gromadzić się w grupy, ale stosunkowo trudno zobaczyć je w dzień. Materiał otrzymaliśmy na Kontakt24.
Sześciu niezwykłych gości na ogrodzeniu. "Pierwszy raz widzę coś takiego"
W Poznaniu grupa nastolatków została zaatakowana przez zamaskowaną osobę z maczetą. Policjanci ustalili sprawców . Zatrzymali 16-latka, u którego znaleziono maczetę oraz 14- latka, który również miał swój udział w zajściu.
