tvnpix

"Był huk, smród, trzeba było zamknąć okna". Po uszkodzeniu rury z gazem

Ewakuacja 26 osób i zamknięcie Alei Jerozolimskich to skutek uszkodzenia rury z gazem w podwarszawskim Pruszkowie. "Smród gazu bardzo szybko był wyczuwalny w okolicy. Trzeba było zamknąć okna" - zaalarmował Reporter 24, od którego otrzymaliśmy zdjęcie.

Awaria miała miejsce przed godziną 7:40 w okolicy skrzyżowania Alei Jerozolimskich i ulicy Partyzantów. Rurę uszkodziła koparka wykonująca prace na pobliskiej budowie.

"Było słychać huk, tak jakby wysypywano kamienie z wywrotki. Tylko z 10 razy głośniej. Nad miejscem zdarzenia zrobiła się chmura różowego dymu. Smród gazu bardzo szybko był wyczuwalny w okolicy. Trzeba było zamknąć okna, a do samego miejsca zdarzenia było ciężko podejść ze względu na duże stężenie gazu w powietrzu" - zaalarmował Reporter 24 Robert.

Karolina Kańka z policji w Pruszkowie powiedziała, że konieczna była ewakuacja 26 osób z pobliskich domów i placówek handlowych.

Policja zablokowała Aleje Jerozolimskie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Partyzantów. Ruch w kierunku Warszawy odbywał się objazdem przez Piastów. Służby zakończyły swoje prace po godzinie 9:20.

Czytaj też na tvnwarszawa.pl.

Autor: md,ank//b Źródło: Kontakt 24, TVN Warszawa

Komentarze (0)

Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.