Obfite opady śniegu utrudniają życie nie tylko pasażerom linii lotniczych, ale także kierowcom. Internauci na bieżąco relacjonują, jak w Irlandii przedstawia się sytuacja pogodowa.
Poniedziałkowe opady śniegu dały się we znaki irlandzkim kierowcom. Wracając do domu z pracy stali w kilometrowych korkach.
Wśród kierowców, którzy utknęli w korku był Reporter 24, a009.
Z samego rana we wtorek @Marcin poinformował nas, że na Zielonej Wyspie znów prószy.
"W Irlandii od dwóch godzin znowu pada śnieg. Nowego jest już 10 cm" - napisał internauta. Prawdopodobnie więc i dzisiaj irlandzcy kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość.
Autor: ak//ŁUD
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Wtorkowe trzęsienie ziemi o magnitudzie 6,8 spowodowało poważne szkody w japońskiej prefekturze Kumamoto. W nocy z wtorku na środę w wielu miastach wciąż trwała akcja poszukiwawczo-ratunkowa. Wstrząsy zmusiły ponad 300 tysięcy osób do opuszczenia domów, wiele gospodarstw nie ma także prądu i wody.
Trzęsienie ziemi w Japonii. Nocna akcja ratunkowa. "Nie możemy się z nikim skontaktować"
Na Targówku palił się warsztat i połączony z nim salon samochodowy. Ogień strawił budynek i pojazdy, również te zaparkowane na zewnątrz. Strażakom udało się zapobiec rozprzestrzenianiu się pożaru na sąsiednie zabudowania. Na miejscu pracowało kilkadziesiąt zastępów.
Pożar strawił salon samochodowy i warsztat
- Źródło:
- tvn24
Na Kontakt24 otrzymaliśmy zdjęcia z Bemowa. Na Osiedlu Przyjaźń drzewo przewróciło się i zniszczyło dach budynku. Na miejscu pracują strażacy.
