12-latek wjechał pod ciągnik. Nie żyje
Nie żyje 12-latek, potrącony przez ciągnik podczas jazdy na rowerze. Do wypadku doszło dziś przed godziną 13 w miejscowości Pniewiski (woj. mazowieckie). Chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala, nie udało się go jednak uratować. O wypadku poinformowała nas jedna z internautek.
"Do zdarzenia doszło około godziny 12:40. 12-letni chłopiec wyjechał zza rogu budynku wprost pod jadący ciągnik z dwoma przyczepami. Dziecko wpadło pod jedną z przyczep" - powiedział w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 Jerzy Długosz z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.
Jak dodał, chłopiec trafił do szpitala. Lekarzom nie udało się go uratować.
Okoliczności wypadku bada policja.
Autor: aolsz,kde//ja
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
We Wrocławiu w stawie przy ulicy Królewieckiej topiła się nastolatka. Nieprzytomna dziewczyna została przewieziona do szpitala. Jak podają ratownicy, którzy byli pierwsi na miejscu, 15-latka została wrzucona do wody przez znajomych. Informację o zdarzeniu dostaliśmy na Kontakt24.
Nastolatka "dla zabawy wrzucona do stawu". Akcja ratowników
Beztroska zabawa młodych lisów została uwieczniona przez Reportera24. Zwierzaki bawiły się w błotnistym, osłoniętym terenie. Jak opowiadał autor nagrania, Leśny Kawaler, doskonale widać na nim, jak młode naśladują zachowania matki.
Nic bardziej uroczego dziś nie zobaczysz. Młode lisy uczą się od mamy
Truskawkowy Księżyc zalśnił na niebie. Ta pełnia była wyjątkowo efektowna - nasz naturalny satelita pojawił się nisko nad horyzontem, przez co wydawał się szczególnie okazały. Materiały otrzymaliśmy na Kontakt24.
Za nami wyjątkowa pełnia. Na kolejną taką trochę poczekamy
- Źródło:
- tvnmeteo.pl, Kontakt24, tvn24.pl
W związku z awarią systemu obserwacji meteorologicznej wszystkie operacje na terenie portu lotniczego w Modlinie zostały wstrzymane. Usterkę usunięto po ponad pięciu godzinach.
"Sytuacja bez precedensu". Awaria i kilkugodzinny chaos na lotnisku w Modlinie
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl
Pożar w hurtowni zabawek w Gutowie Wielkim w Wielkopolsce. Strażacy gasili dach o powierzchni około 70 metrów kwadratowych. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.
Płonęła hurtownia zabawek
Podczas kontroli Osiedla Przyjaźń przedstawiciele stołecznego ratusza zauważyli, że do jednego z domków wprowadziło się kilkanaście osób. W czwartek na miejscu interweniowała policja, zrobiło się nerwowo. Lokatorzy twierdzą, że mogą tam przebywać, powołując się na prawo zasiedzenia.
Kilkanaście osób zajęło jeden z domków na Osiedlu Przyjaźń, interweniowała policja
- Źródło:
- tvnwarszawa.pl